Svrbenie, štípanie, pálenie

Príspevok v téme: Svrbenie, štípanie, pálenie
snehulienka56899

Baby prosím Vás poraďte mi. Asi tak pred mesiacom ma začala dosť štípať pošva aj z vonká aj z vnútra,natierala som sa krémom canesten a zdalo sa že to prešlo. Teraz sa to vrátilo znova a dokonca po sexe ma pošva aj z vnútra štípe a páli. Neviem či to môže byť kondómom, alebo mám nejakú infekciu, už som fakt zúfalá a neviem čo si mám na to kúpiť. Teraz momentálne ani nie som doma a nemôžem zájsť ku gynekologovi čoby ste mi poradili? ďakujeeem:)

lizatko0

No bola by som rada ak by si dala vedieť. Ja už dlhšiu dobu pokukujem po niečom takom, no po pravde sa v týchto veciach moc nevyznám a bola by som moc rada, ak by mi niekto dokázal poradiť

kotricka

dorazil...a bez problemov...samozrejme uz ked ho mam doma uz aj poskusam...ved ja sa potom ozvem ked vyskusam, ze ake mam dojmy z toho...ake su moje pocity...:)

Ninuliatko

Sticka jasne skusala som, uz aj nejaky krem som mala a taktiez mi mamkina kamaratka odkazala, ze mam vyskusat sedaci kupel. No uspech sa nedostavil. Preto som zufala. Keby sa dostavil, tak asi by som tu nebola:-(

Allie1

Presne tak, keď sme boli mladé, tak bol svet gombička, koľko chorôb, keď sa tam spätne na to pozriem som len tak prechodila a bolo v pohode. Teraz? No asi by som to len tak nezvládla a som rada, že aspoň k tomuto som pristúpila tak povediac zodpovednejšie :)

klamira

Používam ho už nejaký ten čas a tiež si ho objednávam cez net. Bola som flegmatikom keď som bola mladšia no s vekom a prvými problémami som sa aspoň v tomto stala tak povediac trocha zodpovednejšia

kotricka

sticka ano nasla som... www.australian-bodycare.sk ...z tadeto som si to objednala...uz to mam aj doma...takze uz som aj taka pokojnejsia...a fakt je to fajn, ze sa to da aj cez net...usetrilo mi to cas...:)

Janamicha123

Darla aj ja som bola mega flegma, co sa tohto tyka. Ale uz si davam vyse roka pozor. Staram sa o seba. Mat zenske problemy, to neprajem nikomu. To chlapi mozu byt radi, ze cosi take nepoznaju!

Darla111

Tiez sa musim priznat, ze som v tomto dost flegmatik, aspon som bola snazim sa v poslednej dobe posluchat svoje telo viac ako kedysi

leuscha

jasné, že to ide aj bez lekára, len sa tomu treba povenovať a nenechať zájsť problém rozrásť do ešte väčších problémov, čo robí väčšina ľudí. či už nemajú čas alebo si myslia, že ako sa problém - choroba objavila, tak aj po čase sama zmizne