Bulímia,anorexia

Alternativa

A ja mam jednoduche vysvetlenie na uvahu Natty, ze zamestnavatel nehlada modelkovsku postavu. Preco? Lebo s prilisnou stihlostou je z pravidla spojene nieco nezdrave, co sa prejavuje psychickou labilitou, neschopnostou "predychat" zatazove, stresove situacie, krehotinky tazsie znasaju nielen psychicku, ale aj fyzicku zataz, odlucenie od domova, hrozia priebezne zdravotne problemy, atd. Cize nezdrava stihlost nie je vyhra, porozmyslajte a prijemny vecer.

natty

Pocuvajte dievcata... za 3 tyzdne letim pracovat do spanielska... nemam nejaku modelkovsku postavu skorej naopak... tak som sa bala, ze ma tam nebudu chciet lebo niesom chudunka.. ale prave naopak!!! Vraj chude dievcata nechcu... mozu byt akokolvek sikovne a neviem ake, racej si vezmu niekoho kto ma par kil navyse... peknych par kil ;)) tak vidite... niekedy su tie kilecka aj vyhoda, aj vdaka nim sa mozete ujat v praci ;) .. neviem ci vas to nejako potesilo.. ale snad ano :)

natty

inak ahojte dievcata.. :) ako sa vam dari? dlho som tu nebola.. a nejdem listovat v tom co ste tu pisali, lebo by mi to trvalo asi dva tyzdne... snad sa mate dobre :* drzte sa slniecka

natty

Sklamala som samu seba...
Moje chore telo... teba...
No zajtra je novy den
Skusim to zas, ved to chcem!
...
Ved nemozem pre to plakat
Pojdem dalej, naco cakat?
Neprestanem bojovat
Nemozem to nikdy vzdat!

bulimicka

betka viem ako sa citis.je to strasne,ked ti kazdy hovori ako si pribrala.ako keby si to nevedela sama,lenze oni ta musia este deptat.mne ked to niekto povie,tak sa zacnem este viac prejedat,neviem preco.uz ma nebavi takyto zivot.najradsej by som sa zabila.uz nechcem takto zit.uz nevladzem

betka20

ahoj mishka uz som ta dlho nevidela:-)
ako sa mi mas? stale tak isto?

povedzte mi ako sa mozem mat rada ked vsetci naznacuju ze som tucko. moja babka susedia mama krstna brat sesternica ...na to asi nepoznate otazku vsak?

gabina

aeryn_sun:
Je dobre sa z toho vypisat, ide to von cez slova a dolezite je, ze im rozumies Ty. Druhi celkom nemusia ale to nie je ziadna chyba.
Aj ja mam rada basne, ked nieco neviem povedat nahlas, dam to do versov. Pomaha mi to...
Len pekne pis.-) A pekny vecer, dievcata, vonku je krasne vonavy, dazdivy vzduch plny - co ja viem - mne to vzdy dava nejaky zvlastny elan, ze po dazdi byva krasne cisto, farby su ostre a vzduch sviezi. A po dazdi znova dycham ako dieta s rozcapenymi nozdrami a zatvoremyni ocami.-))

aeryn_sun

gabi dakujem:)
ja som tych slz vyronila viac ako by som chcela...a ked uz nemam silu plakat, tak pisem...len ked niektore veci citaju ludia okolo mna, krutia hlavami, lebo nevedia preco...nechapu preco 17-rocne dievca pise verse o strachu, bolesti, ci uvahy o smrti...radsej im tie smutne basne uz citat nedavam...ale tu ma ludia mozu pochopit