Bulímia,anorexia

misha

Dee, zapínam, minútku....len....nechcem kaziť večer:(..a nejako sa mi nechce ani opakovať, už som to dnes písala do témy "prejedanie":-(

misha

lulu, záleží aj od toho, či to boli Tvoje prvé preháňadlá v živote, alebo si na ne trochu zvyknutá...Ale účinok sa dá "zlikvidovať" z časti aj tak, že sa naješ po preháňadlách...nebudú mať taký účinok, ako keby si ich len zapila a počkala....preháňadlá účinkujú po niekoľkých hodinách, takže ich môžeš stále "zajesť"..

misqa

Ja ani wlastne nwm preco to tu pisem.. nudim sa :PMam 14 rokow.. som nizka. Mam asi 159 cm.. dufam ze aspon tolko.. a nefjem narast.. a vazim 49 alebo 50 a to je vela na to ze somt aka mala.. aj ked ludja hovoria ze svaly su tasje ako tuky.. Ja ani njesom as taka tucna, ale mam bruxo.. a posledny rok mi bolo jedno ci priberam.. dost som jedla najme sladke.. ale jedneho dna, ked som sa dopocula ze moj byvali na mna povedal ze som tucna.. ja som prestala jest.. bola som na musli tycinke cely den, nalievala som sa wodou aby som utisila hlad.. takto som to vydrzala asi 2 tyzdne ( setko sme to robili spolu s mojou naj. kamoskou).. no potom som us dalej nevladala.. brutalne sme sa napxali sladkym a vsetkym moznym a samozrejme ze sme to potom vyrihali.. streidali sa take dni ked som nic nezjdela a potom take ked som sa prejedla a setko skoncilo w zaxode.. a takto to pokracuje.. kazdy den som dostavala prednasky od dvoch dobrych kamosow.. a poxopila som ze jest treba.. ale ja to nedokazem.. znova sa streidaju tje dni hladu a potom jem.. ale najhorise na tom je, ze dakedy musim zjest toho vela aby somna aspon njeco vyslo.. tak to trva us isty cas..

mata

baby mate moj obdiv...ja som skoro prepadla anorexii ale vdaka mojim kamoskam ktore mi pomohli sa z toho dostat som zacala normalne jest,,,,,aj mojej mamine dakuejm,,keby ze nedozerala na to co zjem tak asi som vychudnuta aznicena,,,jedno velke Dakujemmmm