Bulímia,anorexia

Arweena

makam stale, ale nebavi ma "premakat"cely zivot. Trpezlivost mi tiez nechyba, len uz nemam chut sa stale s niečim pasovat

zuju

byt trpezliva a stale makat aj ked nevidis vyznam, to je moje riesenie a moja skusenost, nehovorim o ioblbovakov, ale je to krajne riesenie keby si uz fakt nevedela cesty

Arweena

Ahojte babenky, ako sa drzite?ja zle..sice uz podstatne menej vraciam, lebo nemam na to čas..aj ked zlyham raz za 3-4 dni, ale je to lepsie ako viackrat za den. Lenze ma chytaju hrozne depky, pomaly nie je noc, čo by som nemala zachvat plaču a myslienky na smrt..

betka20

nie nechcem ziadnu pozornost ved aj tak skoro niekto o tom nevedel a ani ma nik nelutoval ani nic podobne.Len viem ze ked sa budem mat rada.A uz niekdy nebudem mat taku postavu ako pred tym a vsetko podobne.Chcem byt znova ta ako pred ty bez ohladu na to ci budem mat niekoho alebo nieco.Vtedy som mala miu anu a tie mi pomohli teraz uz nemam ani tie.

......

daga, pomozu ti urcite. len musis tiez chciet ty!!! vtedy to pojde. ver si a maj na mysli svoj ciel stat sa konecne zenou.