Bulímia,anorexia

WEJA

A to malo ti skutocne staci, alebo si tu myslienku len vnucujes? Preco nemozes papat? Nechuti ti, alebo jednoducho nechces?

WEJA

misqa: Jaj, co povedat. Je velmi fajn, ze si sa nudila akurat tym, ze si to sem napisala:) mrk. A co ta viedlo k tomu prvotnemu experimentu? Bol nejaky moment co ta prinutil tak velmi chudnut? Mala si pocit, ze ta iba voda zasyti? A teraz si v akom z tych obdobi? Ako sa citis? Jaj, asi som ta zahrnula otazkami, co:)? ja som len zvedava. Mozno prideme na korienok tomu vsetkemu, hm? Mas pocit, ze chces z toho von?

WEJA

saša22: Ahoj Sasi, vies aj presne definovat coho presne sa bojis? Mozno potom prideme na to ako to prekonat, hm? Co ty na to? Nechce sa ti so mnou o tom porozpravat?

saša22

Ahojte baby,mala by som otazku,bojim sa ist k doktorovi,mam 176cm a 52 kg,mam asi anorexiu,ale chcem sa z toho dostat,co mam urobit?? sama to uz asi nezvladnem

zuju

ja mam pocuit ze meliem niekolko tyzdnov z posledneho, pzeram na pomaranc mam strach ho zjest a tak som sla do spajzu a zjedla tvaroh, lupacku a krekry- to sa mi nezdalo vela.