Bulímia,anorexia

WEJA

sasi22: bohuzial az k tebe dosah nemam. Tak, mam nejake subriesenia. Navrhnem a ty uvazis co by bolo mozne a co uz nie, hm:)? takze: 1. skusit sa nejako ten jeden tyzden do odmaturovania odreagovat. Odporucam, skus sa nejako zabavit (co mas uuuplne zo vsetkeho najradsej) to urob pre seba za odmenu:) zasluzis si odmenu.. 2.mozes sa na mna s hoci cim obratit a kedykolvek. ak sa ti bude chciet rozpravat..
3.skus si najst psychologa. Nepocula si u vas o nejakom? Skusim sa aj ja popytat. (bolo by dobre chodit na terapiu) je to velmi oslobodzujuce a nebudes na to sama so svojimi myslienkami
4.je mozne sa ist liecit..
no, mozno ma napada dalsich X napadov, no tieto su asi take stycne body. Mne velmi pomahalo napriklad pisanie denniku, ktory sa stal mojim kamaratom..

sasa22

ja viem,ale uz nemozem prestat,proste len chudnut,mam to v hlave,co mam s tym robit,lebo sa nemozem ani sustredit na ucenie

WEJA

Ale to nejedenie ti nepomoze s tou maminou tak komunikovat. Treba skusit sa s nou trosku o tom pobavit (opatrne) mozno len nie ste naladene narovnako a niekde medzi sa minate a preto sa v tej komunikacii neviete najst. mozno to skusa inym sposobom, ktory ty nevnimas. Ale to su len moje myslienky. ja ked som sa odhodlala s nasimi otvorene hovorit o tom, ze nie som dokonala a o tom co potrebujem, zistila som, ze moja anorexia ani nemusela byt keby som otvorila pusu uz davno predtym.. preto to pisem:)

WEJA

Zuzi, ak ty nevies co by ti pomohlo, ostatni to len tazko odhadnu. Musis sa zapojit a zacat prijmat aj hovadiny. Trebarz to, ze sa dnes ponevieras. Ani nevies, ako som si pocas tyzdna, po vycviku, prave take "ponevieranie" uzivala a tesila sa z neho:) ide len o uhol pohladu. A ten pohlad je TVOJ, zuzi..!!!