Bulímia,anorexia

sasa22

ja som praveze velmi citliva,s mamou sa neda rozpravat,otec je v zahranici.Ma´ma na mna kasle,len mi nadava,ze som sprosta,ze chudnem

WEJA

Takze ocakavania rodicov ti brania byt sama sebou? Uf, to poznam.. A keby si sa im zdoverila s tym, ze sa tej maturity bojis, co by sa stalo? Lebo, ked tak uvazujem, ludia su super aj ked prejavuju emocie, hm? Co ty na to:)? Ja som bola teraz na jednom vycviku, kde ludia boli velmi otvoreni emociam a davali ich najavo (vsetci sme odchadzali uplne uneseni:)) ale to len moja skusenost..

zuju

toho skolenia sa bojim, psycholog mi v stredu na terapii povedal aby som sa pohladila a nedokazala som to, tvrdil ze sa musim naucit ze dotyk nie je len spojeny s erotikou. ale ja ho mam dlhe roky spojene len s tym, neviem sa dotknut a ja mam ist na taky seminar a teba mam rada, ty ako v Brne?

sasa22

Nepotrebujem viac,staci mi to,len ini si myslia,ze nie.Ale trapi ma to,tento tyzden maturujem,velmi sa bojim,lebo nasi si omne myslia,ze som neviem ako super,ale ja chcem byt len sama sebou

WEJA

zuju:a mimochodom, gratulujem ku skuske:) ozaj, tento tyzden ides do Mikulasa na to objimanie, nie:)? Juuj, hned by som sa pridala, ale mam skusku akurat v ten den:( ake mas pocity?

WEJA

Zuju: ako sa spieva v jednej pesnicke "ake si to udelas, takovy to mas".. Zuziii, ved ty by si mohla byt taka stastna! Ved si taka fajn baba:) hm? Veris mi:)?