Bulímia,anorexia

Arweena

Ahojte babenky, ako sa mate?ako bojujete? ja som začala chodit do posilovne, normalne som mierne šokovana, ze tam chodia ludia, čo by to vôbec nepotrebovali..proste prehliadka dokonalych tiel:))

kvietik16

ahojte citala som to vsetko,,a viem otom svoje a to zacalo ked som mala len 14rokov-prave prijmackami na strednu,, nechcela som si to pripustit -anorexia kedeze a ja? ja len menej jem a nechuti mi sakze ja viem setko bezproblemov setko zvladam, nejako tak to bolo ale vtedy som to tak nevidela ako problem a ked mi niekto nieco povedal iba som sa z neho smiala a pritom mi len dobre chceli viete som strasne vysoka a kedze kamosky nizucke takk moja vaha jak u kona i pripadala,, proste hroza ,, ale dnes sa mi podarilo sa z tohto sna zobudit a pozeram sa nato triezvo,,poviem vam jedno bez blizkych to nezvladnete, usite rozpravat co vas trapi,, prosto to dostat zo seba vo,, ta choroba mi zobrala vela no dala mi este viac dospela som a vidim svet inymi ocami,, lepsi a zaroven krajsi treba najst zmysel ktory sa stratila potom to bude dobre.mne sa to dari niekedy si hoci pomylsim prestan jest ved budez tucna,,no potom si spomeniem na svoje hnusne kostnate telo a ten pocit zmizne,,, prekonal to niekto z vas???,

cajka

Ahojte.mna povazuju za anORekticku lekari.okolie,lebo som vychudla.lekarom sa nechcelo 'patrat' z coho a chceli ma odsikovat na psychiatriu.pritom ja bez jedla nevydrzim.zjem aj kilo jablk na posedenie a nevraciam.jeden den som nemohla jest,v nemocnici mi chceli pozriet crevo,ale ani po 24hndinach hladovky nebolo ciste.mam ist zas,ale ako vydrzat nejest?ved som bola slaba ako mucha.ako to dokazete ?2 tyzdne?kolko vazite a kolko rokov mate?

misqa

WEJA:

Zacalo to tym ze som sa dopocula ze na mna byvali povedal ze som tucna.. a ked som rpestala jest, okolie si to vsimlo.. vsimol si to aj on a raz mi napisal preco to robim ze nesom tucna.. ale on na mna dost nadawa a to je zlozite.. ale som rada ze ma k tomu vyprovokolval, lebo keby som tolko jedla tak by somna bolo us hovedo.. Ta woda ma nezasitovala, ale namyslala som si to a tak.. wecer som nevedlea zaspat od hladu.. Momentalne som v obdobi, raz nejem cely de, na druihy den jem strasne vela a setko vyriham.. a tak ma stipe hrdlo.. hrozne.. A momentalne sa citim strasne unavena.. us asi dva a pol tyzdna pravidelne vraciam.. dva tyzne som nejedla.. a mam dost blbu naladu, citim sa na dne, prestavm xodit vonku.. depresia.. a us som si slubovala ze sa to nebude opakovat, ze zacnem nromlane pravidelne jest.. ale nefjem to :( dikkss:)

WEJA

juj, az teraz som si vsimla, ze si uz odpisala:) ok, dohodnute.. tak od zajtra skus zacat pisat do dennicku. Vyclen si na to extra zosit a napis ako prve, co presne by si chcela aby sa teraz stalo. Co ocakavas, ze ti napriklad ten dennik prinesie. Mas moznost sa kazdy den pripojit? Mozeme sa zajtra o tom denniku porozpravat, hm?