Bulímia,anorexia

zuju

som ja normalna? mam prieduskovy kasel, teplotu 37,1 seknute v krizoch a psychicky mi vadi ze nejdem do posilovni lebo som tam bola kazdy druhy den teraz dva tyzdne nie... musim sa naucit aj prijat zmenu ved ked sa vyliecim mozem cvicit dalej, ale ten pocit svalovky, ze som nieco pre svoje telo urobila mi chyba, hoci by som urobila viac keby som zaliezla do postele. Mam v sebe chaos, premietju sa mi myslienky za i proti. Tie myslienky ma desia

nikulienka

ahojte vsetci,..u mna sa to vsetko zacalo asi ked som mala 14,no posledny rok to bolo najhorsie,len etraz ma mamina so setzsrou prinutili ist k lekarovi,az dodnes som si myslela ze to nie je nic vazne,...no teraz uz viem,ze som prave kvoli tomu prisla o tolko veci,..moj byvaly priatel mi otvoril oci,ked mi dakl jasne najavo ze vyzeram takto hrozne,..jeho som uz sice navzdy stratila,lebo kto by chcel zenu co ma kostnate telo,..ale otvorilo mi to oci,a ja sa dnes uz pozeram na vsetko uplne inak,drzim aj vam palce,ahojte

zuju

9.45- celozrna zemla, cottage syr,sunka, sojova tycinka
12.00 polievka s pecenovymi haluskami, cestoviny s kpustou
14.40 proteinovy napoj
16.20 bielkovinova nahrada masa, kukurica, 25 g zemiakovych krekrov
18.50 laskonka
20.00 dva citrony / som chora/
21.00 chlieb so sunkovou penou

zuju

az ti Arwi zavidim, po tom co om bola v posilke kazdy druhy den a pripravovala sa na sutaz musela som vsetko vzdat kvoli zraneniu chrbatu a dnes aj kvoli viroze, kazdy den ked nie som vo fitku medzi ludmi je pre mna utrpenim, hned by som tam sla aj navzdory blesti co je samo chore, ale neviem to psychicky dat dokopy

Arweena

ahoj zujka, no prvykrat v posilovni, to bola sranda, ked som ani netusila, na čo je polovica strojov:) ale to vies, ochotni sa nasli:)