Bulímia,anorexia

mery001

ludia mamina mi prisla na bulimiu a bola som moc rada ako to zobrala..us som skoro s jej pomocou bola v pohode stale sme sa o tom rozpravali..ale us som zas v starych kolajach a nechcem ju zas sklamat..

Alternativa

Ahoj Daga,
predpokladam, ze rano zacinas neskor :D. Ak vstavas skor, daj si este nejaku stavu - vytlaceny grep, pomaranc s citronom su vyborne na start. Mozes si ich zriedit vodou. Ak den zacinas pred 11.00, tak je to podla mna fajn jedalnicek. Hlavne tie 2 ks bananov s jablkom na zaver dna - to by malo podporit travenie /podla jednej z teorii/. Dobru noc a zajtra prajem pekny dnik

daga

ahoj dievcata, Zuju ma inspirovala a i ja by som rada vedela vas nazor na moj jedalnicek:
11.00- zemla, maslo, dzem + káva
13.00- jablcko
14.15- slepacia polievka, ryza, zapekane kuracie prsia s ananasom
17.30- jogurt, banan
20.00- dalamanka, maslo, syr, rajcina, paprika
22.00- jablcko, banan

Alternativa

Ahoj dievcata, zname aj nezname,
som tu len na skok pripomenut nam vsetkym, ze pomaly mozme jest prve jahody, ceny ovocia a zeleniny hadam len trochu poklesnu :D. Doprajte si vela cerstvej zeleniny, hryzkajte mrkvicku, alebo si urobte z nej salat + jablka + citronova stava. Dolezite je papat 5x denne. Nooo, ja by som tu deli, Zuju, vyradila, ale aj ja ju mam rada :D. Ozaj, nezabudnite na banan - aspon 1 ks kazdy den.

gabina.w

Zuju, pokojne sem tie jedalnicky pis. Nie som odbornik na vyzivu a neviem zhodnotit, ci je to ok alebo nie. Ak by tu niekto taky bol, bolo by celkom fajn konzultovat s nim jedalnicek. Dobre vieme, ze nabehnut na normalne stravovanie po rokoch, kedy sme zjedli jogurt alebo jabko - je narocne. Takze fajn, schvalujem.
A reakcia troch bodiek ... je rovnako prirodzena. Mozno len niekomu vadi vidiet pred sebou, co za den zjedla ta druha. Ak je to tak, najjednoduchsie je nevsimat si alebo sa naopak skusit inspirovat...
Navrat k normalnej a prirodzenej strave je velkou sucastou liecby PPP, bez toho to nejde a samozrejme, jedlo (alebo zradlo - ako ho mnohe nazyvaju) je nenavidenou sucastou zivota PPPckariek. naucit sa odznova, pomalicky a postupne pridavat do stravy vsetky jej vyzivne zlozky - bez toho sa nase telo nedostane do normalu a nevyzdravie. Takze - do toho, kazda si najde svoju cesticku, ako sa s tym popasovat...Pekny den, dievcata!

zuju

asi preco pisem tu ten jedlanicek? o com je toto forum, o pomoci, a ja by som od vyliecenych ppp ckariek chcela poraidt

zuju

dnesok
09.15 jogurt, kiwi,cornflakes
12.00 deli
13.10 porova polievka, ryba na zelenine zemiaky
14.40 protein
16.20 chlôieb so sunkovou penou
18.45 banan ,kiwi
19.45 / to uz prisli nasi/
chlieb, salam sunka
do 21.45 asi 3-4 pernikove kocky
Stale mi robi problem vecerne a nocne jedlo

superchick

ahojte kočky, citala som co tu pisete, ja uz nechcem dalej chudnut a preto by som rada nejake rady ako si vahu udrzat a nie pribrat... ja to nedokazem, zostat na tej istej hmotnosti, bud to ide dole alebo nedajboze hore...