Bulímia,anorexia

k.k.

JA SOM S ANOREXIOU A BULIMIOU BOJOVALA OD 13r DO 22r... A JE MI ZLE KED CO LEN CITAM O TYCHTO PROBLEMOCH... IDEM fuc-k

daga

Ahoj dievcata, citim sa hrozne, neustale sa hadam s matkou,ktorej vadi, moja chudost, no a dnes som sa chytila aj s otcom, pretoze mu vadi, ze stale upratujem a minam vodu, vyhrozil sa mi, ze v utorok ma zanesie na psychiatriu, lebo im uz doma leziem na nervi, v podstate mi to je uz jedno, i tak uz nechcem zit, za poslednych sedem rokov som prezila len peklo, nezazila som nic pekne, chcela som na sebe zapracovat, so stravovanim to aj celkom slo, no nedokazem sa zbavit nutkania upratovat, uz nevladzem najradsej by som tu nebola.

jonzetta

prosim vas, dievcata... mam na vas otazocku... asi pred pol rokom som cca 20 dni jedla (resp. nejedla) ako anorekticka... a vypadla mi menstruacia. uz sa stravujem normalne, ale 5 mesiacov som ju uz nedostala... prosim vas, co mam robit? casom sa to upravi abo ako? dakujem

bublinka2406

ja som to uz dva roky vydrzala,ale opat to na mna ide.Vzdy to na mna pride ked je leto.Stale stojim pred zrkadlom a mam pocit,ze som tucna...Nechcem sa odvazit,bojim sa,ze cislo na vahe ma zlozi uplne a spadnem do toho ako predtym.

Samara17

Ahojte. Som tu prvy krat. Uz dlhsie trpim bulimiou: nemusim jedlo vyvratit vzdy a prekonam to, ale chcela by som s tym uplne prestat. Je to uz par rokov co sa ma to drzi. Poradi mi niekto? Dakujem.

chaze

ForEver?: no vies,ona je taka povaha,proste vela vei ju nerozhadze...chodime spolu uz hrozne dlho...niekolko rokov.a rozpraval som sa s nou a stale mi hovori,ze musi mat taku postavu,aby mohla byt spokojna...je hrozne cielavedoma.a to je problem...myslis,ze z toho moze casom mat aj nejake psych . problemy???vies,ja tomu vobec nerozumiem....stale bola stihla dokonca jedla viac ako ja...

ForEver?

ahoj chaze!
preco si myslis, ze je tvoja priatelka v psychickej pohode? ono to ide ruka v ruke... skusil si sa s nou uz porozpravat?

chaze

ahojte kocky,moja priatelka ma problem-zrejme trpi anorexiou.hrozne chudne:(nic neje:(po psychickej stranke je relativne v poriadku,ale fyzicky je na tom hrozne zle....prosiiim napiste niekto