Bulímia,anorexia

iriska.

ahojte babenky. ako sa drzite? miska, co s tebou? napis mi mailik. a ostatne?
alti, ako sa dari tebe?
prajem vam krasny dnik.

pomoc

Mám pocit, že som pribrala, cítim to na zadku, nohách:-( Bojím sa ale postaviť na váhu. Nemôžem sa kvôli tomu vôbec pripraviť na skúšku, od rána mi to behá hlavou, cítim sa tučne.. Aj som jedla, mám z toho jedla výčitky.... neviem, ako sa mám dnes ukludniť, mám aj veľa učenia, nič nestíham:-( A toto ma brzdí v učení, berie mi to čas:-(

sony

lulka, shelly:toto je diskusne forum pre anrekticky,ktore sa snazia z toho dostat a takto im urcite nepomozete.pokial sa nimi chcete stat, tak chodte priamo na ana stranky a nie tam kde sa dievcata snazia liecit.predtym by som ale radsej obe nakopala a sfackala.to len aby ste pocitili len malinku cast bolesti ktora vas potom bude sprevadzat..uprimnu sustrast.

lulka

SHELLY pocuj ja mam 166,5 cm a vahu mam 52 a cem mat 45 tak dame sa spolu na chudnutie hmmmmm odpis mi prosim ja som zufalaauz..

timka

weja: dakujem ze si mi odpisala. ja viem vsetko co by som mala robit, ale nedokazem. bojim sa doobeda jest, lebo ja ked zacnem doobeda jest, nevladzem sa zastavit. jednoducho sa prezeriem ako bulimicka, len to zo mna nejde von. a prave preto jem len takto teoreticky raz ale poriadne. ja mam ppp uz 7 rok a presla som vsetkymi formami okrem purgativnej bulimie. najmenej som mala 29 kg pred 3 rokmi a najviac pred 2 rokmi 80. ked som zacala z tych 80 chudnut po vyradení antidepresív, hovorila som si, že 65 kg je akurat, uz som sa zdala sama sebe chudá. potom som na velku noc dosiahla 54 kg. no a do dnes som pribrala na 59. a nie to ma trapi, ze som pribrala, ale to, ze som pribrala z nicoho. asi jedinym riesenim by bolo, keby som na mesiac vypadla z domu a stravovala sa u niekoho s niekym a nemala pristup k chladnicke. zeby liecenie? bohuzial praca mi to nedovoli. ja proste nemam dost vole jest pravidelne a drzat sa.

zuju

caute baby jedla som dnes, ale mam na sebe dlhe siroke tricko, nevydrzala som na oslave svojich narodenin, a je to a figu

Summer_

shelly mozes schudnut aj na 35... potom ti uz poprajem len "prijemnu" liecbu v nemocnici ...!!! Nerob hluposti lebo budes sice chuda ale aj chora a nebudes moct mat raz deti. Vypadaju ti vlasy dolamu sa nehty atd atd. nebudem to sem vypisovat :(
A ver mi vravim to z vlastnej skusenosti !!!!!!