Bulímia,anorexia

Alternativa

Na tych radach nie je nic k zabave. Su urcite dobre myslene a neda sa vylucit, ze ich pisatelia aj mozu co-to o PPP vediet, aspon ako nemi pozorovatelia mozno trpiacej priatelky. Vies, pri PPP je najefektivnejsia naozaj pomoc odbornika.

stillana-mia

do certa!!strasne sa bavim na vasich radach,zrejme same neviete,oc o tu vlastne ide...chod za psychologom,alebo povedz to mamke...do pekla!!to jednoduho nejde...uz bez toho nevieme zit,zrejme...a ten,kto o tom vie figu borovu,neh tu radsej nepise prosim pekne...ved je to od vas smiesne

evul

co mam robiť ???: Chod k psychologicke, sama vies, ze to, co robis, nie je spravne ani zdrave. Pribrala si mozno tak max.1-2 kg, o to nejde, ale jest by si mala urcite - tvoje telo potrebuje jedlo ako "palivo", ale nie tak, ze nalejes, a tyzden nemusis jest, je treba papat pravidelne... Pozri sa napr.sem - -odkaz odstránený-, chodia tam ludia, ktori sa snazia bulimiu prekonat, alebo sa im to uz podarilo, urcite ti pomozu.

zuzik

pre anonyma: vyhladaj odbornika!!! povedz to kamaratke alebo rodicom podla tvojho veku lebo to moze byt nebezpecne. tu nejde o chudnutie ale o tvoj zivot!!!! zabudnite na kila a nerozmyslaj ako rychlo to schudnes ale aby si si neposrala zivot!! kasli na diety a nato vsetko.

co mam robit ???

ahojte kocky,
prosim poradte mi. mam bulimiu uz 6 rokov a uz to takto dalej nejde. Najhorsie je, ze sa prejedam ale ked chcem ist vracat, tak to nejde!!! idu len take stavy alebo voda co som vypila, ale nic viac... co to znamena? preco je to tak? poznate to?
A druha vec - vcera som bola na party. jedla som tam neskoro vecer od 22.00 az do 1.00, jasne- nie vkuse. ale zjedla som kusok kuracieho masa, spekacku, salaty so syrom, fazulou, 1 rozok, magnum, strudlu a drobne snacky, a pila som same humusky ako kofola, sprite, multivitminovy dzus, pivo... ked som sa vratila domov v noci, bolo mi otreasne, nemohla som vracat, cela som sa traisla akoby som mala abstak, mala som pocit ze si ublizim, mala som chut sa rezat, trhat, bit... rano som sa zobudila taka nafuknuta. kolko som mohla pribrat? neviem ci mam dnes jest alebo nie. vobec som neni hladna - takze nemusim jest... asi to mam este vsetko v tele a telo ma dost energie z toho vsetkeho co som vcera pozrala. asi som dost pribrala, mam strasne vycitky, chcem to vratit spat, za kolko to schudnem?

pegy

jonzetta :ja som mu povedala ,ze som jedlo obmedzila....a vnutorne ma nevysetroval,len ultrazvuk mi urobil...a tiez dal injekciu a tabletky...lenze museli mi dat 2 injekcie,aby som dostala menstruaciu....

jonzetta

sewie, dik za radu. a hadam ti nebude vadit ked sa ete volaco spytam- musel ta vysetrovat aj vnutorne?? bo ja som ete panna a bojim sa tam ist hlavne kvoli vnutornemu vysetreniu... a ete, ze musela si mu povedat ze si nejedla isty cas poriadne? bo aj to mi asi bude dost trapne...

sewie

jonzetta,cavko ,no mne sa stalo to iste a nedostala som ju rok,potom mi uz kamoska vynadala a dotiahla gynekologicke,dostala som inejkciu a lieky a teraz je vsetko v poho...necakaj a chod k doktorke,na mna pozerali ako na blazna ze preco som tak dlho cakala