Bulímia,anorexia

and

Ked ludia v tejto chorobe povedia druhym srasne veci,aj v rodine je s nimi na nevydrzanie,ja som vzdy nieco vyprovokovala,aby som nakoniec nemusela jest.V zlosti som pri anorexii do seba nedostala nic.A kolko zla som urobila najblizsim ,to je uz tak,ono to prejde.Netreba to ani mis.
zahodit za hlavu ,ale tymi prehanadlami to velmi nevyriesis,skus to este.Budes si o 15 00 hod. uz kazit cely den?

mis.

face of agony: ja viem, že mi psychol. nechce zle:-( Včera som to jedenie pokazila, nedokázala som jesť... a dnes mám už 3x za sebou, ešte 3x, idem sa tu zblázniť. Mám chuť užiť preháňadlá, vykašlať sa na to:-( Naozaj sa to nedá vydržať-(

face of agony

and,boli to priatelia.velmi dobri,ale ja som im povedala strasne veci a stale som im davaala najavo,ze o nich nestojim a hovorila som,nech mi daju pokoj,ze mna nezaujima co hovoria a ze sa s nimi nechcem bavit.Teda ja neviem ci som ich stratila,ale urcite to priatelstvo uz nie je take ake bolo predtym

and

face of agony
Lenze ak sa od Teba ti ludia odvratili,mozno to neboli skutocni priatelia.Mna moja rodina neopustila,aj ked to mali so mnou hrozne tazke.Aj im ,aj mame a teda sebe som ubrala aj pol zivota.Ale su pri mne.

face of agony

Vies,Miska.Mozno sa ti to teraz tak zda,ze su vsetci proti tebe.Nepochybujem,ze ty to tak nevnimas.Uplne ta chapem.A chapem aj to,ze toto sa ti nebude pocuvat dobre.Tvoja doktarka ti istotne vravi pravdu.Nema ziadny dovot ti klamat.Chce ti pomoct,ale ty to nedokazes pochopit,lebo mas v sebe silnu anorekticku.To ona ide proti tebe samej.A je zle ak si to neuvedomujes.Urcite sa vidis v zrkadle ako tucna,ale to vobec nie je tak.Nemozes to vidiet.Nemozes vidiet skutocnost,lebo ona ti v tom brani.Ale dufam,ze raz pride ten cas a vsetko sa zavne pomaly,ale isto obracat k dobremu.Ked som ja mala problemy,doslova som odhanala ludi,ktori mi chceli pomoct.Teraz ked sa na to spatne pozeram,spravila som velku chybu,lebo som ich mozno navzdy stratila.A boli to ludia,ktorych naozaj zaujimalo,ci som v poriadku.A budem to lutovat mozno cely zivot,lebo som ich mala strasne rada.Asi tolko som chcela...

wewe

Ahojky,ja by som chcela schudnúť aj ked mi hovoria,že som už schudla dosť ale neviem ako sa to da trochu rýchlejšie.neporadí mi niekto?????

and

Dievcata,teda mis.a co by ste vy navrhovali?no keby za vami niekto prisiel a povedal vam trebars ako sa trapi,co ma za problem s jedlom.Trebars, ze unho ta pravidelnost ,nezabera,ze sa rozozral alebo co to tu bolo spominane.Tak co by ste navrhli vy?Aku najlepsiu radu by ste niekomu dali ,aby z toho bol sup rychlo vonku.Nie ,ja uz s tym nemozem zit,ono je to naozaj otravna choroba,ktora kazi vsetko.Tak aku dostane ten clovek radu?Ale najlepsiu,ktora by mohla pomoct.

palinnna

Ahojte... Mne uz asi sibe, neviem, mam uz taky maly zaludok, ze sa mi don nic nezmesti? Ja uz papam normalne, teda aspon dufam, neprejedam sa, ale ked si dam teple jedlo, ide mi roztrhnut zaludok, je nafuknuty...aj vy to mate? a viete ako to skonci... zabije ma to...