Bulímia,anorexia

mis.

and, ja von nechodím, takže je to jednoduché:-( A keď mám náhodou niečo v pláne, čo sa stáva "raz za rok", tak to zruším, PPP je silnejšia, nikdy som ju neporazila...

face of agony

and to je velmi tazka otazka.To nie je len tak,ze si povies a bude vsetko v poriadku,to vies asi aj sama.je to aj podla toho,ako dlho mas tieto problemy.Ale ja by som ti poradila,aby si si nasla dobru psychologicku,s ktorou sa budes o tom rozpravat a pomalicky menit svoju mysel.Nic ine ma nenapadlo...

and

Dievcata 15.06 som vam dala taku otazku ,co by ste poradili niekomu,kamoske ,kto by bol na vasom mieste,skuste to prosim este raz precitat.A cakam na Vase dobre rady.Ale zatial nie zomriet.dobre?A mis.ked uz uzijes to hlupe prehanadlo a niekto Ta zavola niekde von?Co ho posles prec?Co tak sa ist bicyklovat?O tom ,ze lepsie je tu nebyt sa este porozpravame,ak nemate nic proti.Ale skuste aj mne odpovedat:Pekny den.V ramci moznosti.marsia,tie zrkadla za to nemozu,ani sebe tym nepomozes,akurat si vyventilujes zlost.Skus najst iny sposob,chod radsej von,ale este napis.

face of agony

marsia a co cakas,ze tu ti niekto pomoze?ak sama nechces,tak nikto ta nikdy nedonuti.A nechutenstvo je tiez priznak anorexie,mala by si s tym nieco robit,ak nechces skoncit ako poniektore tu.

marsia

cawte uz som rozbila dve blbe zrkadla co som sa na seba nemohla pozerat doktorka mi vravi ze uz mam prve naznaky anorexie a ak nezacnem poriadne jest tak sa mi zlepia creva a budem mat vseliake problemi ibaze ja sa snazim jest ale mne to proste nechuti :(

face of agony

miska nikto to nema v zivote lahke.a tazke veci znamenaju este vacsiu vyhru.nehovor,ze nechces pribrat.To ona nechce aby si pribrala.Preco musia existovat taketo choroby.Ja to nechapem,preco musia ludia takto trpiet.Aj ja by som dala cokolvek za to,aby som radsej trpela fyzicky,lebo takto sa to dlho neda vydrzat.Tiez chcem zomriet.Neviem co mam robit,lebo sa tak velmi nenavidim tak,ako ty nenavidis svoje telo...

mis.

and, už ho mám aj tak pokazený... Pokašlala som ho, a už je jedno, či tie preháňadlá užijem...Aj tak budem už celý deň doma, veľa som jedla... Nechcem pribrať:( Prečo radšej hneď nezomrem:-(