Bulímia,anorexia

puppinka236

citronikova m..... ma tu vobec nechapete ja nemozem jest lebo vzdy ked si predstavym ako vyzeram ma to odradi ale ked schudnem tak uz nebudem mat vicitky take ako teras ked jem a bude to pohoda neboj ja viem co robim

citronikova m

puppinka,poruchy prijmu potravy su V HLAVE!!!!Na tele su len nasledky.Naozaj nezalezi na tom ako vyzeras.Anorexiu alebo bulimiu mozes kludne mat.

puppinka

alternativa pozri ja to zvladam no a co ked mi nechuti jest ked si predstavim ako vyzeram a nejem tak vela ako ostatny ludia ..este stale si myslim ze mam co zhadzovat a mozno nevazim vela ale som tucna

Alternativa

Vies, Puppinka, schudnut za tyzden 5kg je naozaj chorobne, to mi ver. A k tomu Tvoje slova, no rutis sa do velmi vaznej a dlhodobej diagnozy. Neviem, ci si chuda, ale anorexia je o psychike, ktora ma zoradene priority presne tak, ako Ty, zabija.

puppinka236

gabina .... ano potrebujem sa lutovat lebo vyzeram strasne a vies mozno sa do toho nevyznam ako ty ale anorexicky su chude a od toho ja mam daleko natom musim este dlho makat :(

dodka

vsetkym, ktorym sa nepaci ich postava, odporucam brusne tance. Myslim, ze sa to aj zvykne odporucat v ramci terapie pri PPP. aj mne to zdvihlo sebavedomie a okrem toho je to zabava :)