Bulímia,anorexia

karinnnn

baby som tu nova...neviem ci som anorekticka ale asi mam problem..pred troma tyzdnami sa som mnou rozisiel priatel, boli sme spolu rok a pol.povedal ze sa zalubil do inej..som ich spolu videla v meste...od toho rozchodu takmer nejem pretoze jeho nova priatelka je brutalne chuda.nikdy som neriesila svoju hmotnost, ale teraz som takmer uplne prstala jest..chcem byt ako ona...chuda

Alternativa

Ahoj Zuju,
vraj si bola sama na dovolenke, ale myslim, ze ani nie. Predsa si bola v prirode, s veverickami, mozno svistami no a so svojimi myslienkami. To je velmi ozdravne, usporiadat si v klude napr. priority v zivote. Dufam, ze zdravie mas veeeelmi vysoko v tych prioritach :D. Tak sa usmej a dobru noc vsetkym

puppinka

jaja..... hm bojovat to znie tak lahko ale ja mam ledva energiu na zivot mozno som sa tvarila ako dobre naladena a hrda na seba ale ja vlastne netusim ako sa citim ale viem ze nemam silu proti tomu bojovat je lahsie nechat sa viest prudom ...a ani netusim co znamena bojovat to mam ist teras do kuchyne a zjest chleba alebo mlieko co uz ani neviem ako chuti ?? to ja nezvladam :(