Bulímia,anorexia

alti

Mishka,
Ty ma vobec nepocuvas :D, vsetko zacina v hlave. Mas velku sancu dostat sa z tej pliagy PPP a Ty napises...nie sa vyliecit. Pozri, teraz sa nastvi a povedz si VYLIECIM SA. Tie AD Ti budu urcite napomocne /napis mi nazov/, ale bojujes sama, oni su len pomocnici. Tak ako? Vies, ja som to divadlo myslela vazne. Aj zmeny, ktore urcite urobis, ale musis stat pevne na svojich nozkach. Ale ak nezabojujes, tak to nepojde, ak planujes tu nebyt. Hmm? Zacinas bojovat, dobre?

misha

Alti, ja som rozhodnutá zomrieť... nie sa vyliečiť, nakoľko už neverím, že sa niekedy vyliečim.
A tie AD sú ako stvorené pre mňa, sú tam indikácie: používa sa na liečbu depresívnych ochorení, depresívnych
ochorení spojených s úzkostnou symptomatológiou, nutkavých stavov, bulimia nervosa ( impulzívne
prejedanie sa s nutkavým užívaním preháňadiel), predmenštruačného syndrómu (napr. duševné
napätie, podráždenosť, bolesti v podbrušku a v prsiach, bolesti hlavy niekoľko dní pred
menštruáciou). Alti, myslíš, že mi môžu pomôcť? A tiež je v letáčiku, že sa môže znížiť chuť do jedla, a môže sa aj schudnúť. Našla som si na nete ten príbalový letáčik.

Alternativa

Vidis, Mishka, fakt mam z Teba radost. Pozri, vsetko zacina aj konci v nasej hlave. Je kopec ludi, co od antidepresiv nepribrali, lebo su take antidepresiva. A vedeli, ze nepriberu. Takze zajtra v pohode sadni do auta s tym, ze teraz to bude to spravne, co potrebujes. A preco by si nesla do toho divadla aj Ty s nami? Tvoje prenocovanie sa vyriesi :D. My ked sa s niektorymi dievcatami stretneme, tak sa smejeme, tesime sa zo spolocnej chvilky. Velmi dobre rozumiem, co si mi pred chvilkou napisala. Aj ja som mavala take chvile, len nesmu trvat pridlho. Vies, ked sa zacnes lepsie citit /aj vdaka antidepresivam a hlavne vdaka Tvojmu rozhodnutiu/, tak mozno zacnes urcite veci, stavy v Tvojom zivote menit. Vsetko step by step, si sikovna a dokazes to.

misha

Alti, zajtra ma berie autom psychologička k akejsi psychiatričke pre antidepresíva. Tak si asi vieš predstaviť, kam som sa dopracovala:-(((( Bolo mi sľúbené, že z nich nepriberiem, že dostanem také, ktoré mi nezvýšia chuť do jedla. Dúfam, že to nie je klamstvo, nakoľko pribrať už nepotrebujem. Už nevládzem dýchať... žiť...
To spoločné cvičenie a chodenie do divadla s forev. vám závidím. Tiež by som chcela chodiť s niekym cvičiť, ale nemám s kým, nemám žiadnych kamarátov, som ako na opustenom ostrove. Ale namiesto tých "stromov" sú tu cudzí ľudia. Neviem, či mi rozumieš. A ísť niekam sama cvičiť- cítila by som sa tam sama zle, nikoho by som nepoznala......Mám sice prácu, ktorá ma baví, ale čo po práci? Prídem domov a... cítim takú samotu, stereotyp.. zlé myšlienky... a zas čakám na hodinu, kedy užijem tbl. na spanie a nanovo. Do práce a stále dokolečka... len práca, plač, depky, úzkosti, pocit totálnej neschopnosti, práznoty...:-(

Alternativa

Ahoj dievcata,
pisete kratke pozdravy, ale mam pocit, ze sa staviate na nozky. Tie nozky su mozno stale ubolene /alebo skor srdiecko, dusicka/, urcite sa aj podlamuju, ale Vy uz viete, ako sa zase pevne na ne postavit :D. Velmi casto na Vas myslim.
Gabina,
ked budes na blizku, zastav sa, urcite. Ale pre istotu najprv cinkni, teraz je taka "uhorkova" sezona.
Mishka,
mam z Teba radost a co nebolo z Tvojej hlavy, hmmm? Vies, keby si nevedela, ze tie slova su jedine pravdive, tak nam ich nenapises. Teraz ich len dostavaj do krvi, tak ako kazda z nas, lebo naozaj nie su len o PPP.
Zuju,
fajn, ze zase si pri Tvojich malych laskach, velmi Ta potrebuju. A aby si aj im pomahala niest ich tazky udel, musis byt Ty fit. Mas dovod, preco byt zdrava :D, tak sa usmej a zajtra zase zasvieti slniecko :D.
Forev.,
tesim sa na Tvoj prichod do "mojho" mesta, urcite Ti tato zmena prospeje. Vysokoskolsky zivot ma neopisatelny povab, ved uvidis. A do divadla urcite pojdeme, aj zacvicit si. A mozno sa k nam este niektora prida, aspon tak "mentalne", kedze nemozeme vsetky zit v jednom meste.
TREBA SI ROBIT ZAUJIMAVY PROGRAM, NEMAT V ZIVOTE "PRESTOJE", KTORE OCHOTNE ZAPLNI NUDA A ZLE MYSLIENKY. Aj tu plati "it can be done".

misha

Ahojte, dievčatá.
Alti,
zo mňa radosť nemaj, to nebolo z mojej hlavy... keby si len vedela, čo sa teraz deje... hlavne, že navonok "vyzerám" ok.
Gabi,
áno, už je to lepšie. Ďakujem.

gabina

ahoj, dievcata.-)))
Mishka, vcera som bola vonku so sestrou a kamoskou, mobil ostal doma:-( Prisla som neskoro, tak dufam, ze dnes uz je lepsie...)
Alti, rada Ta znova vidim!