Bulímia,anorexia

gabina

nebola som na balete davno ale nedavno ma naladil moj kamarat, byvaly baletak, dnes "medved".-)) labutie jazero by som si kukla rada...

alti

Cirhoza v tejto teme byt nemusi, bolo by toho privela :D. Velmi sa tesim, ked rozhovor v PPP temach je taky normalny, prirodzeny. Verim, ze fakt aj Mishka niekedy na tu spolocnu kulturu pride. Mam pocit, ze Forev. sa spravne ladi na BA, nielen studovat, mozno trochu flamovat, ale aj kultury si uzit. Mam ju velmi rada :D

alti

Forev.,
Ty si zienka cinu :D. Uz teraz sa tesim. Vidim, ze si kulturu uzijeme :D. Ale babenky nezabudnite, ze ja milujem operu, ale aj balet moze byt. No a aj muzikal, cinohru,...joj, uz teraz sa tesim :D

alti

Mishka,
stale ma nepocuvas? Tak to sa nepatri, uz z ucty k mojim sedinam :D. Vies, zivot nie je o dodrzani jedalnicka, ani o BMI. Je povabny v comsi inom : v priatelstve, laskach, aj slzach smutku, chvilach zurivosti. To vsetko sa nam strieda a na nas je, zvladnut to. Takze divadlo plati. Ale opakujem, ze musime byt obidve zdrave, inak zo zivota, ani z divadla, nebudeme mat ten spravny zazitok. Takze zajtra sup-sup do auta a zacinas novy zivot :D. Teraz zabojujes, tak nesklam predovsetkym sama seba, ale aj tych, ktorym na Tebe zalezi. A je ich dost, ver mi.

misha

Alti, divadlo s vami by som brala:)
Ja som človek bez vôle, alebo len s veľmi slabou vôlou, neviem dodržať ani sprostý jedálníček.