Bulímia,anorexia

:(((((((((((((((((((((

gabi krivdis mi..nemas pravdu..schudnem 7-8 kilov,DAM STOP!
veris mi??podla toho co si napisala asi nie..ale JA SOM INA AKO OSTATNE BABY...

gabina

Chápem Ťa veľmi dobre...
Ešte otázočka: Mysíš, že dokedy dokážeš chudnúť, zvracať a brať preháňadlá? kým nedosiahneš svoju vysnívanú maličkú hmotnosť a potom s tým prestaneš?
Ak dovolíš, odpoveď pridám ja: NEPRESTANEŠ, NEJDE TO! NEJDE PRESTAŤ ZO DŇA NA DEŇ, AKO SI MNOHÉ MYSLIA:::

:((((((((((((((((((((

ved prave peto,ze este stale niesom chuda,pokracujem vtom....:(
nechapete ma,nikto ma nechape,je mi totalne hrozne,a nemam uz chut nanic..caute..idem si lahnut

gabina

Najhlavnejším dôvodom je podľa teba silná postava. To je ale omyl. Tým dôvodom je nízke sebavedomie, pohŕdanie sebou samou, neschopnosť uveriť v svoje schopnosti a nenávisť svoje postavy, povahy, celej smajlíkovej :-(
A to nízke sebavedomie si nezískala len tak. Niekde to musí mať pôvod a niekde to muselo začať. malé decká si totiž veria takmer všetky a do radu. Samy seba milujú, pochvália sa, pustia sa do všetkého a veria si. S vekom a okolnosťami prichádzajú pochybnosti...
Nie Tvoje špeky sú dôvodom zvracania, ten je niekde hlbšie. Len ho treba nájsť...

alpina

Kebyze je pravda to co pises, uz davno si kost a koza. Zdravy organizmus funguje tak ze kazdy den sa vyprazdnuje, aby sa zbavil toxickych latok. Ty si si tento biorytmus narusila.

:((((((((((((((((((((((((((

no lebo viem,ze takto zradlo zo seba dostanem von!to je hlavne:(ako mam potom vseko zradlo dostat von??existuje nieco?rada privitam nove rady,

alpina

Ak si myslis ze schudnes vdaka prehanadlam, si na omyle...Tuky sa ti ukladaju tak ci tak.. Kebyze jes vela suroveho ovocia a zeleniny, chodila by si kazdy den na zachod a krasne by si schudla a to zdravo! Si hlupucka

gabina

Speky a silnejšiu postavu máme predsa viacerí. Prečo si si ale zvolila práve tento spôsob, ako sa ich zbaviť?
Okrem toho, že sa zbavuješ mnohých iných prepotrebných vecí...