Bulímia,anorexia

gabina

Smajlik: Prečítala si si vedľajšie účinky? Okrem toho, preháňadlá sú veľmi návykové, závislosť na nich v kombinácii so závislosťou na jedle alebo nejdele môže byť smrteľná. Prinajmenšom si odpáliš obličky, doničíš črevá a žalúdok, o iných veciach ani nehovosím...

ucitel

Ahojte zdravím všetkých.
Trpím Veľmi bulímiou.Mám nadváhu 30kg.To preto,lebo som veľmi citlivý-duchom.A mávam dosľ stresujúce obdobia.Vždy keď sa Trápim,smútim alebo mi chýba moja Láska čo býva ďaleko, všetko riešim Jedlom.
Som ako kyselina.Dochtor mi povedal ak to neschudnem čaká ma zlá budúcnosť. Cukrovka zdedená po otcovi.
Koho sa tíka podobný problém,napíšte mi prosím na J.Siroky@zoznam.sk.Ďakujem za prečítanie.

:(((((((((((((((((((

ja neviem asi od augusta,neviem kedy sa mi to vsetko zacalo..:(ked to islo postupne..a teraz uz zvraciam..:(
preco je to velmi zle??ja natom nevidim nic take..neodpadavam nic..nechapem,ked to je zle,tak naco to potom vyrabaju-predavaju??

gabina

Takže odpoveď je jasná: Máš bulímiu (vyšlo Ti to koniec koncov na sto pro aj v teste). Navyše zvracanie prekladáš preháňadlami, čo je veľmi, veľmi zlé. Ako dlho to už trvá?

:(((((((((((

dneska som ale musela pouzit aj prehanadlo,nevyzvracala som vsetko tak som si jednoducha dala..prehanadlo uzivam,cez tyzden tiez ale v mensich davkach,pretoze nechcem aby to namna ucinkovalo v skole,nemam peknu skusenost...a dnes je v piatok,tak som si capla ..trosku viac...:(

:(((((((((((((((((((((((

GABI...ANO.ANO ANO...
A MUSIM TO ZVRACAT..A VIES PRECO??LEBO STALE KED NIECO ZIEM ,ALEBO SA PREJEM,TAK PRIBERAM NAJMENEJ 5 KIL...:((

gabina

smutný smajlík (toto mi je lepšie napísať ako tristo tých smajlov.-)
Veď je to jednoduché. Testy Ti vyšli tak, ako vyšli, percentá sú dosť vysoké.
Ak si teda zvedavá, či máš bulímiu, tak položím zásadnú otázku:
* Chodievaš po záchvatoch jedenia zvracať? Mávaš po najedení veľké výčitky svedomia, pocity sebaobviňovania a zhnusenia?

:(((((((((((((((((((((

vyslo mi to takto :
nedostatok inforamci:60%
perfekcionismus 75%ä
deprese 86%
záchvatovité přejídání 57%
bulimia:100%
mentalna anorexia:85
....som v tom alebo nie??podla toho co mi vyslo,si myslim ze nie..

sam

ani si nepamatam, kedy som s tym zacala, 6 ci 7 rokov je to uz...neviem s tym bojovat. tak strasne chcem byt normalnym clovekom ale nedokazem to