Bulímia,anorexia

Alternativa

Cat,
si urcite velmi inteligentne ziena. Poznas spisovatela Paula Coehla? Presiel si tiez svojim psycho-ocistcom...ma viacero knih ale spickou je kniha Alchymista. Mozno by si si ju mohla kupit a zacat studovat. Ta kniha sa necita, ale fakt studuje s ceruzkou v ruke. Najdes tam "more" myslienok, ktore ukazuju smer k zivotu, smer v zivote...

cat

Ahojte.A co s tym,ked clovek nevladze ani zdvihnut telefon a objednat sa k psychologovi,myslim PSYCHOFYZICKY nevladze.Dalej nevladze ani ist von,nevladze otvorit knihu,nevie sa sustredit,nevie kto je,co ma robit.Co s tym? s jedlom sa serie uz dost dlho a takto si svoju situaciu zhorsuje i ked to tak celkom nevidi.Kazdy sa tvari,ze to asi tak ma byt,ze to nic nieje,nikto s tym nic nerobi,aj ked sa snazim to riesit,nikto ma nechape,som ako z marsu..a ja uz nevladzem takto prezivat.Nasich nechcem este viac trapit,maju somnou uz vrcholne dost starosti(aj ked nechapem preco su taki uzkostlivi a beru vsetko na seba!),to si radsej ustrelit hlavu..vlastne nie..prezivat takto dalej ked to kazdy berie ako normalnost a dusevne sa takto totalne znicit,zhuntovat.. a prirodzenym sposobom dospiet na psychiatriu.A to vsetko vdaka minulosti ktoru som stale po DLHYCH ROKOCH nestravila "vdaka" svojej slabosti a malosti,menejcennosti ktoru si privlastnujem ako za svoju,ako sucast mojej osoby..Pritom niekde hlboko v sebe tusim,ze to tak nieje,vobec..vlastne NECHAPEM vyznam,zmysel tohto trapenia v ktorom sa nachadzam dlho,a coraz viac si uvedomujem nezmyselnost situacie a svoju bezradnost.A pri tychto vsetkych srackach co pisem,viem, ze je len v mojich silach,aby som to zmenila,no nejak to uz nejde..Preslo uz vela casu..a apatia si nasla svoju obet.

Alternativa

Ahoj dievcata, zname aj nezname,
viem, ze v zivote rozhodnutia robime a co je velke plus - vieme ich aj zmenit.
Miska,
videla si to dnesne ranne snezenie, alebo obedne slniecko? Skus sa odputat od toho, co Ta tak tazi, zoziera, rob nieco, co Ta bavi a hlavne uplne zamestna Tvoju mysel. Okrem mnoheho ineho je veeelmi dolezita kazdodenna aktivita, ale to sme pred viac ako rokom rozoberali. Ozaj, pohla si sa dalej s ucenim nemciny? Vtedy si mala dobre linky cez net. Pls napis mi ich sem. A mozno sa budu hodit aj inym.

jaja

gabina..ja viem,ze my dve sa nepozname,ja len,ze prednedavnom som sa presne to co pises snazila Miske vtlct do hlavy,TO ISTE,ale ona je prilis tvrdohlava...mnohi jej chcu pomoct,ale ona sa snazi uverit tomu,ze jej niet pomoci...ja jej uz pomoct neviem,ani ty,ona sa musi rozhodnut len a len sama a rozhodla sa,ze to vzdava...ale podla mna sa z toho aj tak raz dostane,na to je prilis inteligenttna,aby to natrvalo vzdala :-)

gabina

Miska, Tebe ale nepo,ôže písanie mailov s psychologičkou a návšteva psychiatričky, ktorá je zrútená z pacientky a vyrazí ju. To predsa nie je Tvoja chyba. Potrebuješ naozaj odborníka, potrebuješ intenzívnu liečbu, dva tri krát do týždňa, potrebuješ neustály kontakt s človekkom, ktorý Ti rozumie, potrebuješ sa konečne naozaj a intenzívne venovať len sebe. Nie škole, práci, druhým ľudďom a svojmu okoliu. Len a len sebe. Egoisticky a úplne naplno.
Iné riešenie nevidím...

:(((((((((((((((((((

mis preco ti je divne z mojich prispevkov??:(((((
kazdemu pripadam divna,neschopna..ja to davno viem...
a pravdu povediac,neprekvapuje ma to..:((

gabina

smajlík, pokojne môžme aj inde, mám mail
gabina.w@azet.sk alebo gabina.w@gmail.com
ICQ 363-501-044
Ak nechceš tu, môžme inde, je mi jasné, že je to príliš intímny problém pre niektoré dievčatá. Tie, ktoré sa otvoria tu na fóre však veľmi pomáhajú aj iným, ktoré toľko odvahy nemajú.-))

Že si dostala menzes predsa neznamená, že nemáš bulímiu. Skôr všetko ostatné nasvedčuje tomu, že ju máš. Meškajúci menzes je bežným sprievodným znakom PPP, vynechávajúci takisto. Ani jedno ani druhé však nie je dokázaním alebo vyvrátením toho, že máš práve PPP.
Dievčatá, ktorým vynecvháva menzes, môžu mať akýkoľvek zardvotný problém a nemusí to byť vôbec PPP. Dievčatá, ktoré majú PPP s veľkou pravdepodobnosťou časom budú mačť aj problémy s menzesom. Avšak ani jedno ani druhé nie je striktné pravidlo...
.
Obdivujem Tvoju schopnosť nevidieť pravdu.-)))