Bulímia,anorexia

ivana178

:((((((((((((,skusila si najst na internete nejaky test?skus su formou ano nie alebo vyberas medzi odpovediami,na google je ich vela.ahoj

:((((((((((((((

prosim niekoho,kto presiel anorexiu,alebo bulimou aby mi pomohol zistit nacom som..tak poznam gabiku..
GABI prosim ta mohla by si mi polozi par otazok na ktore ti budem odpovedat formou ano/nie..??
a povies mi nacom som,ci mam bulimiu,alebo mam nabeh,alebo co,ja uz neviem co robit prosim..dobre?

monikaaaaa

GABi viem ze vies velmi dobre o com rozpravas prezila si si to alebo mozno este prezivas dakujem za rady ale ja naozaj poznam vsetky rizika neviem preco ale nebojim sa ich mne to za to stoji tazko sa mi to pise ale to je naozaj vo mne tak to citim nahlas to ale asi nevyslovim nikdy!

milkaa

ssssssss - OK, poslem ti, ale nebudem môct byt na nete cez vikend, takze sa ozvem az v pondelok, dufam ze sa tu stretneme a popiseme si potom aj cez ten mailik...zatial diky, papa

ssssss

Milkaa tak mi pošli mail, a možme popisať, bude to lepšie, teraz musím ísť, ale zajtra večer budem na nete. hm?

milkaa

ssssssss - ahoj, ja mam tiez problemy s jedlom, vlastne vsetko co sa tyka ohladom stravovania, pises, ze by si mozno vedela pomoct, poradit...rada i s tebou aspon trosku popisem, ak sa bude dat... :-(((