Bulímia,anorexia

:(((((((((((((((

tak keby uz malo byt nieco,a do lekarne by som isla vyzvedat,a tie "magistry" by ohurnali nosom,tak ako ja sa obratim-argumenty som si uz cvicila..ide aj oto ze nechcem aby moje vyzvedanie pocul aj niekto iny..
a inak keb som nebola taka tucna nerobim to..:(
je mi zo seba zle,

gabina

Vieš, myslím, že magistry v lekárniach nie sú padnuté na hlavu a keď si príde pýtať preháňadlá mladá baba, dopne im to. Väčšinou si ich kupujú starí ľudia, ktorí už majú črevá spomalené a netrávi im tak, ako by malo. Takže toľko k tomu, čo budeš alebo nebudeš vyzerať ako debil.
Áno, každá z nás pre niečo zvracala, a mne je celkom jasné, že nejaký dôvod máš aj Ty.
Preto je rozumnejšie a efektívnejšie nedopovať sa preháňadlami a nepodporovať takýto štýl života, skôr sa snažiť odtrániť problém, ktorý zvracanie spôsobuje. veľakrát je to veľmi zložité a trvá to dlhšie, ako by sme si možno priali a ja som dnes rada, že do lekárne chodievam už len po sirupy mojim deťom a po drobnosti, ktoré mi neničia život...

:((((((((((((((((((((((

lenze tabletkove su lepsie,ale musim najprv vediet nieco o nich aby som si ich kupila..nechcem v lekarni vyzerat jak debil...:((
a bulimicka?
no dobre tak ano zvraciam ale ja to aj pre nieco robim,nerobim to len tak

gabina

preháňadlá ako preháňadlá...
A dievčatá ma už poniektoré poznajú: nikdy neradím, ako zvracať, ako a čo užívať a ako chudnúť. takže ani tebe neporadím.
Zlatko, mala by si si pekne priznať, že máš poriadny problém. Mala by si si na rovinu a čestne povedať, že si bulimička. Mala by si to urobiť pekne nahlas. Aby si počula svoje slová, ktoré z Teba budú vychádzať. A mala by si ich veľmi dobre počúvať:
...som bulimička...
...som bulimička...
...som bulimička...

:((((((((((((((((((

gabi lenze ja neuzivam tabletokove prehanadla,ale kvapkove..
to su slabsie?????????gabika,viem ze neporadis,ale ake je tabletkove prehanadlo??ja sa len tak zaujimam

gabina

ok, smajlík, stále si hudieš svoje a ja som nebola iná...Možno si prečítaj toto, ak budeš mať chuť...

weissova.blog.sme.sk

zatiaľ som v pohode - čo to znamená? Že zvraciaš nie je v pohode. Že Ti mešká menzes tiež nie je v pohode. Že beriešľ preháňadlá nie je v pohode- Že je jedlo TVoj nepriateľ nie je v pohode. V podstate je toho celkom dosť, čo nie je v pohode, len si to treba v prvom rade priznať...

:(((((((((((((((((

gabi a este jedna vec..
myslis si ze koli zvracaniu mi meskaju od septembra kramy???..v septembru som uz nedostala..ovplyvnuje to nejak??
ci je to len zhoda nahod