Bulímia,anorexia

mis.

efana, ja Ti niečo pohľadám a pošlem na mailík. Myslím, že sa dá aj inde nájsť na nete psychol. poradňa. Chvilinku počkaj.

efana

Ak by sa vam niekomu podarilo zistit kde sa este da dostat kniecomu ale cez net bo inu moznost nemam,dakujem uz vopred

mis.

Gabi, idem off, vidím, že tu je smutná smajlíková, z jej príspevkov mi je vždy tak "divne".. majte sa, želám vám všetkým pekný víkend.

mis.

Gabi, problém je vo mne. Ja sa CHCEM liečiť, CHCEM dodržovať pravidlá, dôverujem jej, ale ja to neviem plniť. Nikto ma nechápe, všetci si myslia, že NECHCEM, ale ja to nedokážem.... Aj psychiatrička ma po tretej návšteve vyhodila, že nechcem spolupracovať. Mala som sa ísť k sestričke odvážiť, nechcela som, tisli sa mi slzy do očí, tak ma vyhodila. Lenže ja som nechcela, lebo som sa bála, nie preto, že som nechcela spolupracovať... Tak som to už vzdala... ja som nevyliečiteľná, pomaly sa s tým zmierujem. Niekto musí zapadať aj do tejto skupinky..

:((((((((((((((((((((

a inak.vcera som spominala ze mi meskaju kramy,dnes som to dostala,tak keby som bola bulimicka tak to nedostanem..
ja uz neviem co si mam otom vsetkom mysliet:(

efana

Dakujem,no prave to som si vsimla aj ja ze tam sa odpovede asi nedockam..Tak dakujem a pekny den,pokec a je cas obeda tak dobru xut

:((((((((((((((((((((((((

Gabi,mohla by som si s tebou pisat,inde?nie tuto..icq,alebo pokec nemas?
nechcem sa tu do uplneho podrobna rozpisovat.chcem,ale nie tu

gabina

Miška, čo to znamená, že nevieš spolupracovať? Nedodržuješ pravidlá, nechce sa Ti, nemáš chuť sa liečiť, nedôveruješ jej, v čom je problém?