Bulímia,anorexia

onem

s kazdej stránky si snažim niečo zobrat..
pravdu v tomto,ale nemas,nieje vsetko to iste na vsetykch strankach.
keby ste vy len vedeli ako je moju mamu tazko oklamat.Co sa tyka jeenia,ze uz som jedla,ze teraz mi je zle ze nechcem,ze sa pojdem najest do izby-NANU NEPLATI.horor family..
..Dnes mi povedala,že pôjde do skoly sa pozriet ako jem.
No ked to myslela vazne,dievcata tu vam hovorim ze toto neprehryziem,a spravim hlupost

gabina

Hmmm, aj mne sa to stalo... Mamina ma našla vracať na wecku, už tušila, prečo tam chodím. ušla som vtedy z domu, bola už noc a ja som sa cítila strašne...hanbila som sa, bola som naštvaná, že ma tam takto našla, že mi prišla na môj trik. Ušla som na školský dvor oproti, preliezla som plot a ľahla som si do trávy a chcela som sa stratiť niekde pod zem. Potom som sa len tak prechádzala a pri jednej bytovke stál chalanisko a fajčil. on sa pýtal, ja som revala. Požičal smi svoj sveter a na druhý deň som mui ho bola vrátiť...Dodnes sa stretávame na ulici ale bez slov.-))
.
A ja ťapša som až oveľa neskôr pochopila, ako veľmi sa o mňa moja mama s tatkom báli. netušila som to, lebo mi nič nevraveli. Žiadne veľké slová. Ale dnes viem, aký strašný strach prežívali...

misha

onem, asi nemáš všetko obchodené, nakoľko na všetkých pro-ana je stále to isté, NA VŠETKÝCH!!!!!!! Väčšinou ich robia dievčatá okolo 15r!

misha

A ty potrebuješ "triky a tipy"? Ja keď som mala 12r- vtedy sa o PPP ešte tak nepísalo, na nete som vtedy nenašla ani stránku o PPP, nepoznala som nikoho, kto by mal tento problém. Na všetky "triky a tipy" som prišla sama! Až po niekoľkých rokoch som sa dozvedela, že to tak robia aj iné. Rozdiel bol v tom, že ja som myslela, že je to stále len "dietovanie", nevedela som, že sa "niekam" rútim! To som zistila vtedy, keď som sa stala závislou od jedla... keď začali depresie, samovražedné myšlienky, úzkosti... ale to až po niekoľkých rokoch toho "môjho dietovania".

onem

misha,keby si čitala vsetko,prečitala by si si ze mam uz skoro všetko obchodene,a chcem niečo nove
..toľko k tomu..
najprv citaj,potom kritizuj

misha

onem, nehovor nám tu, že žiadnu pro-ana stránku nepoznáš. Je tam presne tá kategória- "triky a tipy!! Nehraj tu prosím Ťa divadlo! A vieš čo je zaujímavé na tých pro-ana? Že sú tam väčšinou len dievčatá, ktoré majú normálnu váhu, alebo nadváhu, nie sú tam žiadne vychrtliny! Docela paradox, nie? Všetky vedia "ako na to", ale ani jedna to však nedokáže. A vieš prečo? Lebo človek sa stane závislý od jedla, stále naň myslí, aj pri anorexii, aj pri bulimií... Predpokladám, že si mladšia a ešte si neuvedomuješ, kam "kráčaš"... Raz olutuješ, ale už bude neskoro... Toto je web. stránka ZDRAVIE, a nemyslím si, že by tu bola napísaná "kategória" aj pro-ana. Pro-ana= smrť. Snaha vyhrabať sa z tej sračky= vyliečenie. Tak si vyber...

onem

Kontroluje ma.Ranajky som musela zozrat pri nej,tak isto obed,na wc nemozem,pretože sa vzdy toci v kupeľni...
..."Bulimičky sú predsa vynaliezavé"
ved prave preto,že ja nepatrim do tejto skupiny,niesom vynaliezava...Ale chcem sa to naučit,do uplna

gabina

Bulimičky sú predsa vynaliezavé...Asi Ti už na to niekto prišiel, že vymýšľaš s jedlom, keď ho potrebuješ ukrývať, však? Pred kým ho schovávaš? Pred mamou? Kontroluje, koľko zješ a či niečo zješ? Asi Ťa to stresuje...