Bulímia,anorexia

jaja

Miska, docitala som sa,ak si dobre pamatam,ze si mala dobre linky na nemcinu,tak ak mozes prosim ta napis mi ich sem.dakujem :-)

minula

Ahojte!Možte mi niekto napisať, či mám nábeh na niektorú z týchto chorôb,ak:Nemám chuť do jedla a jem len ked som úplne vyhladovaná, mávam bolesti žalúdka a niekedy až kŕče, ráno mi je pravidelne na zvracanie, nechutia mi domáce varené jedlá.Mám výkyvy nálady, som precitlivená.Ked sa aj najem, mám bolesť v žalúdku.Zatial som schudla 2 kilá.dakujem, caute

alpina

Je pravda ze uz nikdy nebudem " normalna".... vzdy sa budem musiet kontrolovat v jedle a ked sa nahodou prejem-poznam techniku vracania

alpina

Gabina pomoc psychiatra som skusala viackrat az som prisla k zaveru ze nik iny mi nepomoze ako ja sama. Chodim do roboty,tam nemozem vracat, takze cez den sa stravujem tak, ze si sama rano navarim celozrne cestiviny zo zeleninou, syrom tofu a tak nejak to kombinujem, uprednostnujem bio-potraviny, rano si na lacno davam cerstvo odstavnenu ovocnu alebo zeleninovu stavu, no ked sa vratim z prace, vsetko porusim-jem tie najkalorickejsie jedla az do puknutia... kazdy den :-((

gabina

Ešte ma napadlo - ono sa Ti asi nechce veriť, že sa raz dokážeš normálne najesť, však? Ale súvisí to s tým, že sa Ti v hlave vyupratuje, budeš si viac veriť, budeš na seba pyšná a hlavne, budeš sa mať rada. Postupne sa to dá a postupne zmiznú všetky výčitky, všetky myšlienky na zvracanie a všetko, čo s jedlom predtým súviselo. Nejde to zo dňa na deň. To by bola kravina tvrdiť. Určite sa to ešte stane, že zlyháš. Určite sa ešte niekoľkokrát vrátiš na začiatok...Ale nevzdávaj to a skúšaj to stále.
Sama, s odbornou pomocou, s priateľom...