Bulímia,anorexia

gabina

Miska, mojím cieľom nebolo Onem pomôcť v hľadaní Tipov a Trikov ale ani vyhnať ju odtiaľto...
.
Vieš, my už máme jasno, vieme si to pomenovať celkom presne, čo sa s nami deje. Ani ty nemáš problém si to priznať a hovoriť o tom. Ale fázou, v akej je teraz Onem, sme prešli všetky. Odmietanie, osočovanie matky, vzťahovačnosť a hlavne zatĺkanie, že mám nejaký problém...
Chcela som jeln Onem dotlačiť k tomu, aby si priznala, že je bilimička, to sa na tentokrát podarilo, možno sa ešte vráti...

misha

Kde som sa to dočítala? Tu!!!!! Nerob zo mňa debila!

1. zhanam nejake dobre pro ana stranky,kto mi pomoze???

2. niesom nic.ani anorekticka,ani bulimicka.prisaham (a to, že zvraciaš po jedle je čo?)

3. a ake metody co sa tyka vybabrat sa s jedlom,si skusala?a pouzivala???..aspon toto mi prezrad.

4. Ja neviem,ako presnejšie to nazvat..
takze..TIPY A TRIKY..? (žiadala si po Gabine)

5. .pozri,keby si mi povedala metody..zrejme si vies predstavit aku mam prííšernu matku..podla toho nejake metody..

A po 6. PRO-ANA STRÁNKY NEVYHLADÁVAJÚ ZDRAVÍ ĽUDIA!

Stačilo?

onem

misha s coho mam byt rada?ze mi vsetko nakazuje?ze mi da jedlo pred nos?nemozem odist kym to neziem?z toho?
...ked ma byt toto radost,dakujem pekne

onem

Dobre Gabi..ked to vravis ty..
...a myslis ze nerobím dobre?
..pozri,keby si mi povedala metody..zrejme si vies predstavit aku mam prííšernu matku..podla toho nejake metody..
tak by som nezvracala..
chapeš?
a je po bulimi..

misha

onem, buď rada, že máš takú mamu, ktorá sa o Teba zaujíma.. Niektorí také šťastie nemajú... Raz sa jej za to poďakuješ.

gabina

onem: si bulimička. je veľmi ľahké prísť na to, ako zvracať, ako ukrývaťjedlo, ako sa mu vyhýbyť, je veľmi pohodlné zbavovať sa takto jedla, je to také malé tajomstvo, o ktorom dlho nikto nevie až...pokým sa to neprevalí.
A niekedy je celkom fajn, že nám na to niekto príde. Niekedy je fajn, že o našom tajomstve, za ktoré sa hanbíme vie ktosi ďalší...Aspoň tá vina na našich pleciach nie je až taká veľká...
.
Onemka, zlatko, máš bulímiu. Si bulimička. Je to takto dostatočne jasné?