Bulímia,anorexia

gabina

Myslíš tým tie rebierka dnes na obed? Stravujem sa celkom bežne, jasné, že veľa zeleniny a ovocia ale raz za čas mäso, v lete grilované blbostičky, ryža, zemiaky, cestoviny...vlastne nie je nič, čo by som si nedala. Ale vždy s mierou, nikdy sa nenajem do popukania. Mám kdesi vzadu v hlave výkričník, že si musím ustrážiť, aby to bola úplne normálna, zlatá, stredná cesta.-)

gabina

Nebudeš. Zvládneš to ešte predtým! Bez bulímie sa Ti bude oveľa lepšie dýchať, uvidíš.-))
Musím teraz odísť, povinnosti, ale budem Ti držať palec. Pozdravuj priateľa, nech ťa pekne drží za ruku a Ty sa snaž násjť spôsob, ako z toho von. Lebo existujú.-)
PA

alpina

Gabina, dakujem :-)... po tom co mi priatel povedal som zase pocitila tu vnutornu silu a odhodlanie (uz asi stý krat)s tym prestat - koly nam :-) Musim s tym skoncovat, neviem si predstavit ze v buducnosti ked budeme mat rodinu budem matkou-bulimickou, hrozna predstava..

gabina

Aj ja som takto žila s mojím priateľom. Vedel o tom a ja som sa toho nemohla zbaviť. Dbnes som úplne v poriadku, sme manželi a amáme dve supiš deti.-))
.
Neboj, zvládneš to, určite nie je nič stratené!

alpina

Gabina je mi velmi smutno ze ma musel postihnut takyto problem ktorym nicim nielen moj ale aj jeho zivot, citim sa trapne k tomu vsetkemu. Nie je to prvy krat co mi na to prisiel. Sme spolu 7 rokov a vie o tom od zaciatku hadam, ale nevie to pochopit, ze som zavisla od jedenia a zvracania... boze.. od zajtra musim prehodnotit svoj zivot :((

gabina

alpinka, to je v poriadku, čo teraz cítiš...Prišiel Ti na to a ty sa hneváš. A on sa s najväčšou pravdepodobnosťou hnevá a aj bojí dohromady. Chlapi málokedy detailne chápu, o čo v bulímii ide.
Skús, keď trošku opadnú emócie, vytiahnúť ho niekam von, na čaj, na kávu, a skús mu úplne vecne vysvetliť, čo sa tebou deje. Musíš byž k nemu úprimná a otvorená, aby z toho čo najviac pochopil...
Bola by škoda, aby Vás bulímia rozdelila...

alpina

Prave mi priatel vykrical do oci ze vie ze kazdy den vraciam a ze mu lezie na nervy ako mizne z domacnosti jedlo,... najradsej by som teraz od neho odisla a dala mu pokoj aj zo svojim mizernym problemom... nenavidim seba aj jeho, asi sa odstrelim :-((

gabina

Zmier sa s tým, že na tba všetci kašlú. Zmier sa s tým, že Ťa nepočúvajú. Vyhrabať sa z toho môžeš len sama! Nikto iný ťa nevytiahne, nikto Ti nepomôže!
Práve preto sa to s Tebou tak šialene dlho ťahá, lebo sa stále na čosi spoliehaš, stále od niekoho čosi čakáš...

misha

Jasné, že sa sem ešte vráti, pod iným nickom, nakoľko viem, o koho ide! Už mi to leze na nervy, všetko mi lezie na nervy. Po ničom inom netúžim, len sa zabiť! Celá tá skurvená choroba mi zničila život. Už jednoducho nevládzem. Nikto ma nechápe, nikto ma nepočuje.... všetci na mňa serú, nechávajú ma utopiť sa. Ona môže byť len rada, že jej chce niekto pomôcť...