Bulímia,anorexia

onem

proim prosim prosim
surne to zhanam,je to kvoli niecomu, o com nemozem pisat,ale mozem ta ubezpecit,ze je to zivotne dolezite

alti

A vies, ze pre mna je prvorada MOJA vnutorna harmonia? Na tom zapracuj a urcite budu ludia v Tvojej blizkosti, s ktorymi sa dostanes na rovnaku vlnu. A urcite budu aj taki, s ktorymi nebudes harmonizovat...no a co? Kazdy sme ini, kazdy mame svoje priority, sposob zivota a to nemusi "sediet" kazdemu v nasej blizkosti. Je treba ale aj tych druhych akceptovat, nechat im priestor zit a strazit si svoj priestor. A na svojich prioritach stale pracovat. Dufam, ze si vyberies z tohto to, co by som Ti chcela povedat.

cat

dik :D
Ono ide o to, ze neharmonizujem s okolim:) vlastne nikdy som nemala ten pocit..ani v skolke:)).. a to ma stve,ze chcem byt ako ostatni..skor,chcem si vediet uzivat zivota ako ostatni..len sama sa v tom brzdim.Ja uz neviem,co si mam o sebe mysliet:)

Alternativa

Hmm, prilis vela negativ na jednu osobku...cely zivot som robila s ludmi. Hoci nie som studovany psycholog, ludi odhadujem pomerne trefne. Byt inteligentnou nie je predsa hanba ani ziaden defekt, tak ma nepresviedcaj o opaku, Cat :D. Tvoje slova su vnutro zeny s velmi bohatym citovym vnutornym zivotom - hoci aj to je niekedy vo velkych davkach na skodu. Ja mam takych ludi rada :D.

cat

Velmi inteligentne ziena? ja,ktora ma problem sa sustredit na jednu vec,a potom ju s nervami zahodi,potom ma vycitky,pocity neschopnosti....je v neustalom napati, bez zivota,bez energie,socialne izolovana,sebavedomie a sebadovera na bode mrazu,pocity menejcennosti ju kedykolvek prepadnu,citovo a pocitovo az priserne nestala az tym sokuje..atd.? staci sa namna pozriet a cloveku dojde-nic z nej.
Ale vdaka,kuknem:)