Bulímia,anorexia

alti

Zujka,
nezabudni na silu nasho podvedomia. Pri vyhrabavani sa od tej hnusoby PPP predsa neexistuje "neviem". Je to len slabsia chvilka, zajtra bude lepsie.

lanna

Prosim pomožte mi neviem kedy sa to všetko začalo ale je to už dlhšie raz vraciam potom ked si dám hoci len trosku jedla je mi velmi zle a na to o 2 dni sa doslova prežeriem neviem čo s tým?dakujem

cat

ahojte, prosim poradte:( uz nevladzem dalej.Raz hladujem a raz sa najem alebo prejem tak,ze mi je potom v noci zle:( co s tym mam robit??citim sa potom ako gula:(

preco?

preco mi je tak neskutocne hovedsky priserne?.....preco sa citim ako posledna spina??preco to tu vobec pisem??neviem,nicomu nerozumiem,ani zivotu...

einna

daga,
ja som na tom rovnako. tiez som sa vratila pred urcitym casom z nemocnice a opat vraciam, nevladzem a to si neviem predstavit, ako to zvladnem v skole.
nasi ma doma zatial len upodozrievaju, ale myslim, ze mama vie. teraz okolo seba zase chodime ako najvacsie nepriatelky.

gabina

daga...

je to zväzujúce - vrátiť sa z nemocnice. Všetci si totiž myslia, že sa tým všetko vyriešiloa domov prišla zdravá baba. Striehnu, pozorujú, ale Ty si asi vedela už pri návrate domov, že hlava nie je ešte v poriadku. A ani nemôže byť. Telo áno, to pribralo, postavilo sa na nohy ...ale hlava ho stále neprijíma:
weissova.blog.sme.sk

daga

Boze, je mi hrozne, opät som sklamala svoje okolie, po navrate z nemocnice, kde som pribrala na 50kg, som zase schudla, neviem kolko, no je to evidentne, vsetko na mne visi a mam kruhy pod ocami, najhorsie je, ze otec ma ignoruje a mama po mne len krici, som tam, kde som bola pred tym, mna to tu uz fakt nebavi,opät sa snazim stravovat pravidelne, no i tak vsetci na mna zazeraju a vyhrazaju sa mi, takymto spravanim ma este viac udupavaju, stale menej my chuti jest v brusku citim napatie, strach a nemozem spavat.