Bulímia,anorexia

easyhi

Este som sa s bulimiou nestretla ale natty urcite mas pravdu ze je to o klamanii.So zufalstva som zacala cvicit a chudnut lebo som sama ....Zistila som ze to je najvecsia blbost ktoru kedy mozem spravit takze si to este velmi dobre premyslim lebo nasldky budu katastrofalne.Uz aj tak vazin dost malo

haley

jonzetta thanks very much, podporila si ma no uvidim aj ked uz som skusila nejest a nebolo to o moc lepsie a vracanie tiez no ale aj tak dakujem skusit to vydrzat ale aj tak chcem byt dokonala ale aj tak podpora mi pomohla dakujem, tu to mozem aspon niekomu povedat thanks

natty

bulimia je len o klamani... klames samu seba, klames vsetkych okolo... klames ze si zdrava aj ked niesi... :( Som ten najvacsi klamar pod slnkom... Myslela som si ze som uz okej... ale nie... dari sa mi klamat okolie... darilo sa mi klamat aj samu seba :( Klamala som ze som silna... oni to zozrali, ale ja viem, ze to tak nieje! :( som strasny zbabelec... a mozem si milion krat vraviet, teraz s tym koncim, viem ze to nepojde...

jonzetta

haley
chapem ta, som na tom podobne, ale ak chces schudnut tak, ze prestanes jest a spadnes do anorexii abo bulimie, tak asi volaco nebude s tebou v poriadku. to su totiz choroby-psychycke aj fyzicke. pls, vyhni sa tomu, bo ked raz s tym zacnes, nebudes moc ist spat a cely tvoj zivot bude v troskach a bude sa tocit len okolo jedla. a hlavne neprestavaj papat, bo potom, ked sa najes normalne, tak secko priberies hned spat a aj dvojnasobne!!! to viem z vlastnej skusenosti. stravuj sa zdravo, cvic a aspon take 2 tyzdne sa nevaz a potom sa kukni na vysledok... sak nemozes schudnut 10kg za volake dva dni :))) ani keby si bola anorekticka... tak teda nevymyslaj :)

haley

ahojte, dievcata neviete, preco to vobec nefunguje chodimtými blbymi schodmi uz vyse mesiaca a ono to nema ziadny ucinok, z mi to leze krkom, paneboze ja uz neviem co mam robit, nejem od 6 chodim na korcule, neviete ako sa da rychlo schudnut, pretoze ja si myslim, ze si ani chalana, nenajdem a uz neviem co mam robit, viem ze sa tu povzbudzujete aby ste sa vyhli anorexii atd, ale ked ja fakt uz neviem co mam robit dakujem, za radu, ak sa mi niekto ozve dakujem haley =(

kajuška

ako vidím nie som sama čo trpí anorexiou...len ja to pred okolím schovávam a neviem kolko to vydržím lebo to sa uz schovat nebude dat...najhoršie na tom je, že ma nechal priateľ kvôli hádke a som z toho nadne a nechce nič...stala sa za mesiac zo mna troska!!!

nikolka

Ahojte..
ale tak mne je jasne ze chcem byt s nim...vazne, je mi s nim dobre a vie mi aj pomoct. ale jednoducho..mne to proste nejde jest:( ja vazne neviem uz normalne zit. a to som si naivne verila ze sa to lepsi. ja som do toho asi zas padla..zas ma chytaju tie nalady ked viem ze to nie je ok a tvrdim ze to nic, mne je fajn. uplne pre mna najtypickejsia vec.
Idem sa prejst..Mozno sa stratim a nebudem uz nikomu na obtiaz:(