Bulímia,anorexia

natty

evina anorekticky jedia, ale velmi malinko... bez jedla sa proste zit neda... anorekticka mozes byt niekolko rokov.. a kebyze nic niekolko rokov nejes.. vlastne, ani niekolko rokov takto nedokazes prezit, mozno ani mesiacov...

natty

clovek... no... ja len dufam, ze vdaka tejto "super" chorobe neumrem prilis skoro... zatial sa mi ako tak dari, tak snad si moje chvile zivota trosku predlzujem :)

w.. ale ja to stale dookola neopakujem.. len ja som proste taka, ked mam zly den, ked citim, ze to nezvladnem uz dalej, tak zacnem samu seba lutovat a nadavat na okoloe ake je nevsimave... aj ked dobre viem, ze to tak nieje, ze su tu ludia co stoja pri mne a budu vzdy stat... len som taka nevsimava niekedy a zatrpknuta, ze si to proste nevsimam... potom sa trapim nielen ja, ale aj oni.. je to zakerne ale tak to proste u mna funguje... ja verim, ze to tak nebude stale...

mama42 dakujem aj tebe za podporu... a davam ti za pravdu vo vsetkom.. tvoj nazor si treba brat k srdcu, lebo si matka, a aj vdaka tebe viem, ze mamkam na svojich dcerach zalezi... len my sme casto tak slepe, ze si to nevsimame...

ja len dufam, zeuz tu take vety odomna nebudete citat... ale nezarucujem to... bohvie aky den budem mat zajtra.. ale dakujem vam ;) kazde mile ale aj casto dost tvrde uprimne slovo pomaha...

clovek

Natty, mas svatu pravdu: vsetkym je to jedno. Ja som to tiez pocitila, a uz sa nad tym nezamyslam. Ved raz aj tak umrieme.....

vanessa

Evina, ak máš pri výške 161 cm 43 kg a myslíš si že si tučná, jedávaš 1 vifonku za deň, si anorektička. Mala by si sa o tom s niekým poradiť, najlepšie s niekým z rodiny, a ked aj nadalej budes takto jedávať, mala by si navštiviť odborníka. Keby si aspoň niečo zdravšie jedávala, nejaké ovocie alebo sucháriky s čajom. Vifonka je veľmi nezdravá, je v nej veľa korenia a jedávať len vifonky každý deň, to je ešte horšie než zapíjať lieky alkoholom.

evina

Ahojte vsetci chcela by som sa vas opytat ci trpim anorexiou? Ja si to nepriznavam. Mam 18 rokov, vysku 161 cm a vahu 43 kg a stale som tucna. Vazim sa 5x denne a jem jednu vifonku za den. Som anorekticka? ved anorekticky su tie, ktore vobec nejedie nie?

w

natty, ked si budes stale dookola vraviet, ze to nepojde, tak to tak aj bude. Hej, ppp su celkovo o klamani okolia a sameho seba. Slaba jednoznacne nie si. Ver mi, ak dokazes tu strasnu utrapu ppp niest so sebou cele dni, tak slaba jednoznacne nie si. Zameraj silu na otvorenie oci, mozno by sa oplatilo opriet o niekoho z okolia, len ho musis chciet prijat..
nenechavaj to plynut..

mama42

natty
a nemozes za to ze sa ti nedari s tym prestat..aj ked velmi chces .. s tym ti musia pomoct postupne pomalicky lekari ktori maju na to vzdelanie a vedia ako postupovat aby ti pomohli

mama42

natty
urcite ti tvoji blizki chcu dobre a pomozu ti ako sa len bude dat len im to musis povedat ze to sama nezvladnes a potrebujes pomoc

mama42

natty
nie je to vsetkym jedno...len ti veria ze to zvladnes a takisto ti uveria ak im povies ze to nezvladnes ze potrebujes liecenie