Bulímia,anorexia

alti

Som smutna z toho, ze k pocitu, ze Vas nechapu Vasi najblizsi, mozno Vam aj podla Vas ublizuju, ublizujete si Vy, dievcata, navzajom. Nepoznam tie Vase dnesne rozhovory, ale zrejme neboli vecne. Treba si precitat pravidla tejto www.zdravie.sk. A to nesuvisi so ziadnou diagnozou, to je len uplne normalna ludska vlastnost: pocuvat druhych a ak sme s niekym v kontakte, treba byt slusnym. Nemusim s nim suhlasit, ale vsetko sa da pokojne vyjadrit, vysvetlit. A treba mat argumenty. Tu vidim argumenty na strane Zuju.

Andrej

Zuju...
stiahni plachty a uber. :) Venuj sa svojej veci a neries kto co napisal. Toto neni trhovisko. OKi?
Drzim ti palce.

zuju

nemozeme debatovat vo svojej oblubenej teme lebo ju niekto bez vysvetlenia znicil a tu je tolko nickov kolko tu je iba od prvej hadky

gabina

Dievčatá, štipľavé reči a ohováračky nikdy nikam neviedli.
Ak potrebujete, aby sa Vám uľavilo, tresnite si do vankúša alebo otvorte okno a kričte. Pomáha to.
takéto osočovanie už neviemkoľký deň je nanič...
Čo tak normálne debatovať každá vo svojej obľúbenej téme a nepremýšľať, kto kde akú pridal alebo zničil? Hmmm?

:)

Čo tú Zujku v kuse ohovárate?!Podla mna vám povedala len pravdu,a ked ste z toho všetky také dotknuté asi prevdu neznesiete..Bolo to tu naozaj len o depkách,ale to by ani tak nevadilo,keby sa holky nedopracovali k tomu "či sa už naučili vracať"..To podla mna do temy kde sa ludia snažia prestať s anorexiou nepatrí.To ma fakt sklamalo.Jasne že aj ona má depky(máloktorá baba čo sem píše ich nemá..).Ale stále sa snaží,ide dalej a stojí si za tým čo chce..Myslím si že jej vôbec nešlo o to pohádať sa s vami.Ona len nazýva veci pravými menami,zatial čo z niektorých mám pocit že stále občas klamú samé seba..A že založila vlastnú tému?No a čo!?Na to tú má každý právo.A v tej vašej sa to už naozaj "zvrhávalo"..Ja si myslím že to bol určite rozumnejší nápad ako sa tam nezmyselne hádať.Velmi jej držím palce,nech sa drží aspoň tak ako doteraz,lebo už aj nevracať je obrovský úspech(viem o čom hovorím).Zujka ked budeš taká aká si určite nad tým vyhráš..Držím päste.
(snád sa aj na mna neurazíte..)