Bulímia,anorexia

Alternativa

Minetka, Arwee, Zuju,
ak si to tu nahodou kliknete, chcem Vam povedat, ze Vase rozhodnutie je spravne. Tato tema Vase krasne nastartovane odhodlanie byt zase zdrava nepodporuje. Mate pri sebe blizkych ludi, ti su Vasou silou a zdrojom energie, ked sa to zda vsetko "zase" nejako pretazke. A vzdy kazdy uspech, aj zdolanie PPP, je len na kazdom z nas. Recami nic nedokazujeme, skutky, ciny, postoje, prezite dni, hodiny aj minuty hovoria za nas a o nas. Drzte sa, babulky, dokazete to. Som rada, ze som Vas takto virtualne stretla. Mozno niekedy sa zadari aj "live" :D

alpa

Bolo tam tri dni... A nebolo to písane pre teba. Tak co na mna reaguješ. Iba zbytocne provokuješ...Len tu kaziš uroven a moralku. A ak si si nevsimla tak tato tema sa vola bul., anor. tak je normalne ze sem budu pisat hlavne osoby postihnute tymto syndromom...

zuju

alpa, nic sa chudni, zabijaja sa, nejedz ked je to spravne pre tu co ma statnicu s ppp? ale daj mi pokoj, ja sa uzdravujem

alpa

Ako vidíš kazdeho tu iba vynervačis, a to nie preto ze by si mala pravdu, ale nie si schopna konstruktivneho rozhovoru. Podla seba sudis aj inych, pripisujes nam svoje vlastnosti...