Bulímia,anorexia

misha

Baby, prosím vás, už s tým prestaňte! Keď chcete niečo povedať, tak sa podpíšte svojím nickom...Fakt je to smutné....:-(

w

Takze je to o nicku...to, Zuju, neries. Hlavne sa nezaoberaj takymito provokaciami. Vypni PC a hajecky. Prajem Ti dobru noc Alti

alti

w,
neviem, kto si, ale okamzite prestan. Toto je www o zdravi. Tak bud makaj hlavne na sebe a pripadne pomahaj inym, alebo si najdi ine virtualne, cize anonymne moznosti takycho Tebou zvlastne chapanych ludskych kontaktov. Ja nikoho z tohto www nevyhanam, ale vyzyvam Ta ku slusnosti a korektnosti, ku kazdemu.

zuju

alti- temu Andrej zrusil a ja o taky pritup nemam zaujem, kto ma pozna a potrebuje pomoc na jana041@azet.sk, ju najde

alti

Zuju, tu netreba plakat. Nadychni sa a upokoj. A Ty mas zaujem komunikovat s dievcatami, s ktorymi si bola zrejme dnes v konflikte? Temy si predsa kazdy vybera, nemusime reagovat do kazdej. Zariad sa podla tohto a dalsie dievcata zrejme tiez.

zuju

alti u Andreja v jeho teme sa niekto hlasi pod w- co je nick vyliecenej bulimicky Weji, a osocuje ma, Weja to nie je