Bulímia,anorexia

Andrej

Misha a mis. su dve ci jedna? :) Misha, tebe doporucujem pridavat prispevky len ked si prihlasena a nikto ta uz viac nebude spajat s tou neregistrovanou. Preto je to tak vymyslene... aby si ludia nemohli skodit a vystupovat za druheho.
---
PS: hadanie cez web je nas vynalez alebo je to aj na inych forach?

misha

Gabi, prepáč, teraz som prišla, ale hento som nepísala ja....vieš čo? Už som si ale zvykla, že na tomto fóre bolo všetko len na mňa, moja vina atď...Nebudem a nechcem to riešiť. Ja už s touto web. stránkou končím...A už prestaňte na mňa útočiť...

gabina

Miska, myslim, ze toho bolo dost...K nicomu to nevedie...Ostan pri temach, ktore Ti cosi davaju a tie, co nechces, jednoducho ignoruj. A rovnako to rob s ludmi. Lahsiu radu nemam.-))

Alternativa

......., v tejto teme som uz nechcela reagovat. Ale neda mi to. Myslim, ze sa uz dlhsie pozname cez tento web a Ty vies, ze mi na Tebe zalezi, mam Ta rada. Vsak sa pozname? Moja zlata, dychaj do bruska, upokoj sa. Aj Ty mas sancu zabojovat, ako vsetky s PPP. Urychlene sa zacni liecit u odbornikov. A komunikuj s ludmi, ktori su Ti oporou. Aj Ty to zvladnes :D. A co tak ist trochu von, hmmm :D? A cestou si kup a zjedz bananik.