Bulímia,anorexia

adrianka

mily andrej. viem ze si mudry, baby fakt som sa presvihla,ak pecivo tak len celozrnne!!!-ak ho nejes viac ako tyzden pride nechutenstvo...a jojo efekt, ktory my prave postihol, taze sa asi zabijem( zease som nabrala 1.5kg!) DAJTE NAN BACHA!-inak nepoznate liek proti nemu?(JOJO efektu?)

....

To akože ty chceš robyť v zdravotníctve? S takými základnými prehreškami voči svojmu vlastnému zdraviu? Prečo študuješ za sestričku keď si nevážiš ani svoje zdravie?

nika :(

kolko mas rokov Andrej ak sa smiem spytat?Ja studujem za sestricku na vyske momentalne 1rocnik,ale zdravu vyzivu studujem uz dlhsie aj ked viem co je zdrave a co nie,napr.take mlieko al.rybi olej zemiaky cestovina je zdrava ani napriek tomu by som ho nikdy nezjedla,lebo viem ze sa z toho brutalne pribera.celkovo z mucnych veci sa probera.

nika :(

chcem zareagovat na uzivatela Andrej ze on asi nepochopi preco to tam napisala a aj ked mozno chut do jedla nestrati ked nebude 2tyzdne jest pecivo ked ho vobec jest bude priberie.Viem niekto zje aj klobasu aj neviem co a nepribere ani gram...mysli mze to si ty...ale niekto sa len napije vody a uz ma dva kila naviac a to som zas ja.

nika :(

schudla som 20 kil,ale chcela by som este nnieco zhodit no z neviem co mam robit.Uz je to 3 roky,najprv som zacala chudnut tak ze cokolvek co som zjedla aj ked toho bolo velmi malo hned som sla behat ako sibnuta aspon 2 hodiny...Schudlôa som,ale zaberalo mi no neuveritelne vela casu aj ked boli prazdniny.Tak som zmenila dietu na taku ze som jedla iba to co obsahovalo 0.1g tuku alebo vobec,vydrzala som 2 mesiace a potom som nejedla uz ani to.pol roka som jedla len jablka a surovu zeleninu.Kazdy den kusok,napr,jedno max.dva jablka.No a potom uz ani tie jablka.Lenze rodicia si to vsimli a nutili ma jest.Musela som ale jedlo som skryvala len to co sa nedalo som musela s placom zjest.Niekto to nemôze pochopit preco je take tazke jest,ale pre mna ano a tak to co som zjedla som ´vyvratila.Uz 3 roky zijem s pocitom ze som tucna mam 50 kg a 169cm.nepresiel den ked som sa najmenem 50x nevidela v zrkadle.preco sa tak musim trapit?je to hrozne a aj napriek tomu neviem co mam robit,pretoze chcem schudnut.
:( ved niektori chapu,ale len ti co to prezivaju a aj ja ich chapem.