Kyselina listova

tutri

*vyima*
So snažením je to rôzne..Niektorá panikárime už pri troch razoch..Keď sa nám nedarí otehotnieť..Niektorá to neriešime ani po roku a pol..Každá sme iná..Ale keď pravidelne sa snažíte a tých 12 mesiacov to nejde..Tak je čas zamyslieť sa nad tým, že by niekde mohol byť problém..

yorka

dobre, ze si to takto napisala, je to aspon zrozumitelne, mnohe sme si toto kedysi mysleli, ze je vhodna, len ked sa nedari, ale ona je vhodna vzdy, ked ide o tehotenstvo :)

Golla

kyselina listová a taktiež aj iné vitamíny sú dôležité počas celého snaženia, nie len keď sa niekomu dlho nedarí, oni majú svoje opodstatnenie a to je veľmi dôležité ;)

yorka

rok ked sa uz snazite tak uz je to take, ze by bolo vhodne keby o tom vedel aj tvoj lekar aby ste to spolu prebrali a skusili najst kde je ten problem preco vobec sa nedari, niekomu to trva dlhsie, niekomu kratsie, to je v podstate normalne, ale rok uz je dost dlha doba

vyima

Baby kolko ste sa o dietatko snazili, ked ste zistili, ze niekde je problem, ktory treba riesit?
Dost som toho o kyseline listovej pocula, avsak neviem, ze ci uz by som nieco take mala zacat riesit, ci je to normalne pri snazeni, alebo ci je vhodna len ak sa niekomu dlho nedari?

diia

yorka niekedy proste nevieme niektore veci, ale casom na ne prideme a to je to najdolezitejsie. ze si uvedomime, kde je problem a zacneme ho riesit. aby sme vsetko podchytili v cas ked je to potrebne. :)

lichotinka

zemanuela snad ano, neoplati sa taketo veci podcenovat, neoplati sa najma vitaminy nejako zanedbavat, pretoze pri snazeni sa o dietatku a uz aj pri samotnom vyvoji dietatka su velmi dolezite a maju velky zmysel :)

ZemanuelaZ

snad si ju oboznamila s tym, aby neopakovala taktiez tvoje chyby, je to super, ze my zeny si vieme pomahat, najma v takychto veciach, mam taku radost z toho, ze sa vieme poucit aj z cudzich chyb ;)

yorka

hahaha ked citam, co pisete som si spomenula na seba, dva roky je to, co som o nejakych vitaminoch nemala ani tusenia, nevedela som, ze by mohli byt k niecomu dobre vobec, nastastie som sa to dozvedela a posunulo ma to vpred, pred mesiacom som sa o tom rozpravala s Evkou, so svagrinou, tiez maju teraz trosku problemy, ze sa im nedari a nemala o vitaminoch ani chyru a ani slychu doposial ;)

ZemanuelaZ

viem Zuzanka. Vsetko to mam za sebou. Vsetkym tymto som si presla taktiez. Hovorim to z vlastnej skusenosti. Clovek by si myslel, ze nie je problem dostat do tela vitaminy, ktore potrebuje to dietatko, no opak je mnohokrat velkou pravdou ;)