Kyselina listova

zlatusa

Vitamíny môžu pomôcť, ale zaručené to nie je, ja som sa spoliehala akurát tak na to aby ten doplnok dal môjmu telu všetky vitamíny, ktoré je treba aby nový život v tele mohol vzniknúť. Pretože aj od toho mnohé závisí. U niekoho môže byť úplne iný problém, prečo sa nedarí otehotnieť, u niekoho to môže byť nedostatok vitamínov, u niekoho úplne čosi iné.

celebrita

myslíš, že vitamíny pomôžu zakaždým, keď sa páru nedarí otehotnieť? Alebo to tak nie je?
Lebo podľa toho, čo si napísala som nadobudla pocit akoby si sa na to spoliehala

zlatusa

Lobata môže ale vidíš sama, že kým nevidíš niekoho kto je toho príkladom tak by si možno ani neverila, my keďže sme sa s drahým dohodli, že chceme ďalšie dieťatko, tak ja som si kúpila Femibion a nasadila som si ho, nemohla som už len tak ďalej čakať a prizerať sa jak to nejde :(

lobata

Sonie tak uplne spoliehat sa na to neda, ale co vidim aj okolo seba aj pri kamoskach, tak nedostatok vitaminov moze byt fakt dost velkym problemom :/

lichotinka

if myslim, ze tu skor riesia baby kyselinu listovu v suvislosti s otehotnenim, tehotenstvom a podobne, ano kyselina listova je dolezita aj pre nas, pre mamicky, ale najma pre deti ma svoje nezastupitelne miesto, najma ked je babatko v brusku

Sonie

Kyselinu listovú je vhodné dopĺňať( ale nie vo vysokých dávkach) asi 3 mesiace pred plánovaným otehotnením (ale plánovanie nie vždy vyjde). Významnú úlohu zohráva ako prevencia pred rázštepom pery dieťaťa.

vyima

Ahojte.
Dlhsie som tu nebola, trosku sme od snazenia polavili, kedze musime riesit aj dom a ine veci. Avsak opat chceme ist do toho naplno.
Ale o tom som nechcela. Chcem vam podakovat za info, len by som bola rada, keby ste mi tie vitaminy aj pomohli vybrat. :)

helencita

Tutri problém je ten, že môže za tým byť čokoľvek, že my samé nevieme toto odhadnúť, preto si myslím, že máš pravdu po tom roku je najvyšší čas navštíviť gynekológa a povedať mu o svojich problémoch ;)