Kyselina listova

zlatusa

Vitamíny dokážu pomôcť keď je problém v tom, že má telo ženy nedostatok vitamínov, vtedy pomôcť dokážu, ale ak je nejaký problém s neplodnosťou alebo niečím podobným tak to už treba riešiť trošku iným spôsobom.

celebrita

aha zlatusa jasné, tak už teraz to chápem ako si to myslela. Čiže môže prospieť, môže pomôcť, nie je to istota, ale vitamíny dokážu mnohokrát prekvapiť, že áno :)

zlatusa

Presne si to týmto vystihla, aspoň tak by som to povedala, vitamíny zabezpečujú to aby aj to telo naše, telo ženy bolo pripravené na materstvo, aby dieťatko si v ňom mohlo nájsť miesto a hlavne všetky vitamíny aby dostávalo, ktoré potrebuje, preto je to dobré už pri snažení a môže to pomôcť aj pri otehotnení :)

vretienka

TAKZE MAM TO CHAPAT TAK ZE CIM SKOR DOSTANEM TIE VITAMINY DO TELA TYM TO BUDE LEPSIE HEJ? MOZNO AJ TO NAM POMOZE SKOR SA DOPRACOVAT K VYTUZENEMU CIELU ANO?

helencita

Myslím, že každá sme v tomto o niečom inom presvedčená, aspoň ja mám taký pocit, ale súhlasím s babami, ktoré písali, že čím dlhšiu dobu tým je to lepšie ;)

zlatusa

Samozrejme, ale tým, že by dlhšiu dobu užívala vitamíny, tak pokaziť by tým nepokazila nič, to ani náhodou práve naopak, čiže ja si myslím, že treba si ich nasadiť čo najskôr aby ich bol dostatok a tá ideálna hladina vitamínov aby sa držala v tele :)

dzulili

//je to tak, tych vitaminov v tele mame niektore menej niektore o nieco viac preto kazdej z nas to snazenie aj ked uzivame vitaminy trva inu dobu// :)

zlatusa

Čím skôr tým lepšie, ja aspoň som už dnes toho názoru, čím skôr telo bude mať akurátnu hladinu tých vitamínov tým skôr bude pripravené na to aby v ňom mohol vzniknúť nový život.

dzulili

//v podstate ked sa zacnete snazit, tak vtedy je ten najvhodnejsi cas, aby ak sa podari aby babatko dostalo vsetky vitaminy uz ked este len v tom brusku zacne rast, aj ked bude este len mala fazulka//