Kyselina listova

helencita

Vretienka len ono je treba asi nad tym tolko casu stravit, aby sme si uvedomili, co je dolezite, podstatne v akom mnozstve. A tiez preco, ze co tie jednotlive vitaminy dokazu, aky maju zmysel najma pre to male dietatko, pre tu malu fazulocku co v nas rastie :)

zlatusa

Vretienka zloženie tých vitamínov je najpodstatnejšie. Podstatné je aj to o aké vitamíny aj v akom množstve sú v doplnku.
Tento doplnok je podľa mňa fajn :)

celebrita

vretienka na osvietenie čakať to je úplne zbytočné :) Podľa mňa si dobre urobila jak si urobila, že si to vyberala podľa zloženia, lebo práve to má vplyv :)

vretienka

TAK KEBY SOM MALA CAKAT, TAK SA ANI NEDOCKAM, ALE KEDZE SOM SI ZISTOVALA, TAK SOM SI ZVOLILA FEMIBION, TEN MI PRISIEL PRI TOMTO AKO TA NAJVHODNEJSIA VOLBA, CO SA TYKA ZLOZENIA TO BEZ DEBATKY :)

zlatusa

Vretienka a takto by to aj malo byť v podstate, že si zistíme, čo je vhodné. Že nebudeme čakať, že nás len tak osvieti, ale že ozaj budeme pátrať po tom, čo by nám mohlo pomôcť a prospieť!

vretienka

VIEROCKA TO MAS PRAVDU. LEBO NIE SU VITAMINY AKO VITAMINY, JA SOM NAD TYMTO MINULY ROK STRAVILA VIAC CASU. ZISTOVALA SOM SI CO BY BOLO VHODNE. CO MOJE TELO POTREBUJE A VSETKO OKOLO TOHO A POVIEM TI, ZE DNES UZ VIEM, ZE VSETKO TO MALO ZMYSEL. NIC NETREBA PRI SNAZENI ZANEDBAT. NETREBA VITAMINY PODCENOVAT. U NAS ZOHRALI SVOJU ULOHU! :)

vierocka66

helencita presne s týmto súhlasím :)
Treba mať jasno v tom aké vitamíny sú dobré aj pri snažilkovaní aj v tehotenstve a treba vedieť aj to, že načo vlastne sú dobré. Ja keby som nevedela, čo na čo je dobré tak asi by som nič neužívala. Ale keďže viem aký majú význam v tele aj všetko, tak si na tom potrpím!

helencita

Alexa povedala by som, že keby stačila len tá kyselina, tak by to bolo jednoduché, avšak tam ide o komplex vitamínov, je veľmi veľa vitamínov, ktoré dieťa potrebuje, ktoré to telo mamičky musí dieťatku odovzdať :)

alexina

alexa, je to prirodzene, ze tych vitaminov je treba viac, predsa ako tu uz aj baby pisali kazdy jeden ma inu funkciu, ine veci zabezpecuje v tele a najlepsie je, ked sa spoja :)