Ideme od zajtra na to? Baby, pridajte sa! Spolu to ide ľahšie

pusinkaaa

ahooooj tina tak ako ??? drzis sa ? :)) ja sa musim pochvalit ze mi to ide.. a pevne verim ze to tak bude aj nadalej . ved raz treba zacat , no nie ? :) A potom to uz pojde... Len ja sa teraz nesmiem !!! vazit aby ma to nedeptalo zbytocne.....:)

ZuzikAA

inak ta Zumba perfektne tvaruje postavu a hlavne je to zabavnejsie ako aerobik alebo bodywork, teda aspon pre mna :) ale kazdy instruktor je iny, niektore hodiny su take lazo-plazo a u niektorych je to riadny zaberak... ide o to na akeho instruktora natrafite... niekto moze byt aj sklamany... ma to roznu uroven tie hodiny...

rew

pusinkaaaa> ohuteny rajec by som na tvojom mieste vymenila za cistu vodu, vodu s citronom alebo nesladeny caj... v ochutenych mineralkach je zbytocne vela cukru... ale tusim ze su niektore ochutene aj bez cukru (natura vraj "chutená len prírodnou arómou, neobsahuje cukor, náhradné sladidlá, farbivá ani konzervačné látky" akoze nechcem robit reklamu ani nic :D )

siwonka

tina tusim stadeto ale nie som si stopercentne ista kukni.. www.warmacher.com

malo by to byt ono , ale idem cez pomaly net a neobmedzeny a dlho načitava...ked to nebude ono cez rapidshare treba stahovat tak daj do googla download zumba alebo dačo take a najdes :)

siwonka

tina tusim stadeto ale nie som si stopercentne ista kukni.. www.warmacher.com

malo by to byt ono , ale idem cez pomaly net a neobmedzeny a dlho načitava...ked to nebude ono cez rapidshare treba stahovat tak daj do googla download zumba alebo dačo take a najdes :)