Injekcia na vyvolanie menstruacie

Luci789

Mne meškala menštruácia 12 dní tak som išla svojmu gynekológovi a najprv ma pozrel či je všetko ok a potom mi navrhol injekciu na vyvolanie menštruácie tak som súhlasila stálo to okolo 4€ neviem že či aj vy ste mali také bolesti v mieste v pichu ale ja hej ani ležať ani sedieť bolí to dosť takže mám očakávať menzes na ten 11 deň?

Julia1610

Ja som dostala menzes na 13 den a nemam ziadne bolesti. A mam ho taky ako inokedy,nie je silny. Ani aplikacia injekcie nebolela vsetko v poriadku

Julia1610

Ja som dostala menzes na 13 den a nemam ziadne bolesti. A mam ho taky ako inokedy,nie je silny. Ani aplikacia injekcie nebolela vsetko v poriadku

Koral

Chcem sa opitat..mne meska menzes 10/dni...a tento mesiac 15cteho alebo 16 cteho mam dostat penoaze stihnem to este na inekciu??..

Koral

Chcem sa opitat..mne meska menzes 10/dni...a tento mesiac 15cteho alebo 16 cteho mam dostat penoaze stihnem to este na inekciu??..

Sayori

Ahojte, prosím Vás aký je proces keď Vám pichnú injekciu na vyvolanie menštruácie ?? Myslím či Vás vidí gynekológ ako na preventívnej prehliadke či ako??? Ďakujem

Petra111

ahojte.. menštruácia mi meškala 3-4 týždne tak som sa zastavila u doktora... zobral mi krv a pritom žiadne hcg mi v krvi nenašli...tak som dostala injekciu na vyvolanie meštruácie... ale bolia ma prsia a v podbrušku cítim take pichanie a miernu bolesť... v den ked mala prísť menštruácia som mala len špinenie a trocha krvi... chcela som sa opýtať, či môžem byť tehotná aj ked v krvi žiadne hcg nebolo?
dakujem

akinom007

Ja som bola na vyvolavacke len raz v zivote , menstruaciu som po nej dostala na 11-ty den, no to ake bolesti som mala pri tej menstruacii neprajem nikomu nic mi nezaberalo normlane som az plakala od bolesti nevdela som ci sediet ci lezat alebo chodit bolo to strasne a aka silna bola to bolo tiez katastrofa doslova a dopismena mi tieklo nohami, nestihala som sa "prebalovat" dokonca sa mi stavalo tak ze kym som si dala novu vlozku uz som mala nohy krvave aj nohavicky a to je teda ozaj chvila kym si zena vymeni

paprickaaa

Ahojte, vyvolavacka obsahuje agolutin z nej sa nevyvolava potrat. Ked je zena tehotna a pichne sa vyvolavacka, tak to plod len upevni, ved viete si predstavit kolko potratov by potom bolo? A baby prosim vas neblbnite s tym, ze nechcete pribrat!!!! Ak nemate cyklus kvoli podvyzive, to znamena ze vy nemate tuk ani okolo vnutornych organov, pretoze estrogen sa vytvara z tukov okolo vajecnikov, takze by ste sa mali zamysliet co je vam prednejsie, ci zdravie alebo chuda postava. Sama som si tym presla, ale kvoli tomu ze som mala problemy so zaludkom a velmi som schudla, a pichali mi vyvolavacky pretoze aby telo nebolo zblbnute, ze zrazu je bez hormonov a mne sa kramy dostavili do dvoch dni od pichnutia.