Injekcia na vyvolanie menstruacie

Marek-Hyper

Dobry den, chcem sa spytat, frajerka bola u gynekologa nakolko jej tehotensky testi vysiel pozitivne a gynekolog povedal ze tam nieje nic viediet (nakolko moze byt iba v 2 tyzdni a tak jej dal injekciu na vyvolanie menstruacii, chcem sa spytat ci to nemohlo ublizit plodu,v pripade ak je tehotna? Dakujem

pufinkaaaa

prosiiim vas ked mi ukazali tehotenske testy ze som tehotna a je to iba chvilku kramy mi meskaju iba 5 dni da sa spravit potrat aj injekciou na vyvolanie a ze by mi to vyplavilo???

katkamyska

ahojte, tak ja som bola na injekcii aj tak som dostala až za 2týždne, ja neodporúčam, radšej počkať, ked sa dostaví sama.

mirka 23

Diana ty to stale nechapeš? Pchaš sa umelymi hormonami a kantriš si telo. Chceš mať ešte v buducnosti dieťa? Či chceš chodiť z vyvolavačky na vyvolavačku. A vieš si predstaviť čo sa s tebou bude diať, ked budeš chcieť HAK vysadiť? Poyri si temu "Po vysadeni HAK" čo preživaju baby.
HAK nie su lentilky!

mirka 23

Diana, kvôli HAK do teba pchaju umele hormony a injekcie a ty to ďalej berieš? Ved by som k tej doktorke ani nepachla, keby som bola v tako stave ako ty. Musiš to brať? Hormony sa daju dať do poriadku aj inak ako chemiou.

diana30

mala som menstruaciu ale musela som prestat s antikoncepciou. potom 6 mesiace nemala som menstruaciu brala som zenske hormonove tabletky plus inekcie. potom zase antikoncepcie a teraz nemam menstruaciu a ked mam 7dnovu pauzu