Injekcia na vyvolanie menstruacie

diana30

ahojte ja tiez beriem hormonalnu antikoncepciu uz 4 rok a ked si dam 7 dnovu pauzu menstruacia sa mi nedostavy.mam 5 rocneho syna a mam 31 rokov. a chcela by som vediet ci ma niekdo podobne skusenosti?

vevericka

marti35..injekcia na vyvolanie menstruacie nie je potratova..
btw tolko ludi caka na odopciu..a kolko deti je stale v domovoch cim to asi bude..

marti35

to je strašne že sa pytaš na potrat ty si vobec neuvedomuješ že je to vražda vlastneho dietata vydela si už potrat? ak nie pozri si video len tak pochopiš čo chceš urobit tolko ludi čaka na adopciu to je riešenie ked sa nemožeš starat o dieta alebo nechceš každa žena ktora dopusti niečo take cely zvyšok života žije v strašnych depresiach a ja sa vobec nečudujem

lucinkaaa566

marcela00/ bez pribratia to nepôjde...viem to z vlastnej skúsenosti...schudla som 10kg a samozrejme odisla aj menstruacia...nemala som ju takmer rok...rozhodla som sa pribrat (bolo to pre mna tazké ale kôli zdraviu som to urobila lebo chcem mat deti) za pol roka som pribrala 5 kg a menstruacia sa mi pred dvomi tyzdnami vratila..a to bez vyvolavacky, liekov ci navstevy doktora...jednoducho musis pribrat na tu vahu kedy si este menzes mavala
ked som ju znova dostala by ste ani neverili aka som bola stastna ...lebo uz som mala ist kku gynekologicke...ale chvala bohu uz nemusím isť :))

lane

ahojte baby 14 augusta idem na dovolenku a vtedy mam dostat menstruaciu.takze chcela by som si ich vyvolat skor aspon o tyzden.pomohla by mi injekcia na vyvolanie a kolko asi stoji.dakujem:-D

marcela00

dobry den, mam problem, od oktobra som nedostala menstruaciu (schudla som asi 5 kil). Ako ju dostat spat ak nechcem pribrat? Moze to nejako ovplyvnit, ze nebudem moct mat deti? Dakujem. Mam 20 rokov.

civko09

ahojte.chcem sa spytat ze tu vyvolavacku ste si dali preto ze si myslite ze ste tehotne alebo ze nieco nie je s vasim telom v poradku.

miriamka134

Aj mne po vysadeni HAK meskalo, ale ja vyvolavacku nechcem, nech sa to ustali same. A ved ako to vlastne funguje, to potom si budete chodit vyvolavat kazdy mesiac ci co?