Injekcia na vyvolanie menstruacie

lilinka

neva, dakujem, ale nemozem kupit test, lebo nemam cas a neda sa to proste a na vyvolavacku tiez nie, lebo domov pridem az v juni, som este stale zufala...ale dakujem, bojim sa , lebo mi tak dlho este nemeskali, bude to skoro mesiac, a to je vela...

neva

lilinka, podľa mňa tehotna nie si! Fakt, že si mala menzes 2x po sebe pravidelný a necitiš žiadne zmeny na sebe, tehotenstvo uplne vylučujú. Možno si prechladla, možno preživaš stres, nervozitu. Hovorí sa, že čo sa vlečie neutečie, takže musís vyčkať. No pokial máš možnosť hlavne pre ukludnenie sprav si tehotenský test, alebo sa vyber lekarovi na vyvolavaciu injekciu.

lilinka

pomoooooooc, prosim , pomoze niekto, uz 3a pol tyzdna nemam menstruaciu a posledny pohl,styk som mala v januari ale od vtedy som mala 2krat pravidelne, no teraz meska a meska a bojim sa tehotenstva, to by som mala byt v 3mesiaci, no ziadne priznaky, prosim pomoze niekto, mozem byt tehotna alebo mam ist na vyvolavacku, no nemam cas lebo som mimo slovenska, som zufala....

bambulik

vedel by mi niekto povedat ako dlho po vyvolavacej injekcii ostanu v tele este nejake hormony z nej? lebo sa mi po nej nedari schudnut, kto ma nejake skusenosti s tym, tak nech napise, diky

ja1

no mne prisli kramy az na 17 den a to mi ju dali aj ked som uzivala antinu proste mi neprisli kramy ako mali a to jedine ze ma bolela rit no ten sval

adkaaa

Mne ju davali uz zo 3x a do 10tich dní máš dostať,ale zvyčajne sa čaká až do 14tich dní.Ja som nikdy ziadne bolesti nemala a ani ziadne ine problemy. A ci uzit po jej aplikacii prvu tabletku?To zavisi podla toho preco ti vyvolavacku pichali ak pre podozrenie z tehotenstva tak to ti neviem poradit,ale ak pre ine problemy tak si ju kludne daj tak ako zvycajne.