Kondylomata

klakla

Ahoj,ja som tiez zasiahnuta virusom ale myslela som si ze ked mi to zmizne tak uz sa neobjavia a uz su opat tu.Zatial mam len krem Wartec snim to ide pekne prec.Nevedela som ze to moze az tak dlho trvat.Akeho Dok. by som mala navstivit?Bola som len pri zenskej ta mi toho vela nepovedala.

lenka2

vypalovali, pretoze masticka obsahuje citostatika a tie znicia zdrave bunky a ostanu akoby jazvy. no a ked to vypaluju tak to v podstate spali a odpadne a pekne sa vytvori nova zdrava pokozka. mne to robili laserom a nepalilo to a potom verrumalom to palilo ale len par minut kym to nezaschlo a dalo sa to v pohode vydrzat

bibi

Ahojte, to kazdej s vas to vypalovali? Ani jedna nedostala masticku ktora sa musela pouzivat len na to miesto pretoze mohla vyzrat kozu posvy?

lenka2

patina to mas pravdu aj ja som mala malicke kondylomy v okoli posvy a test na hpv som mala negativny, bola som s tym na laseri a potom som si ich este vypalila verrumalom a mam pokoj

lenka2

ak sa to u teba neprejavilo do pol roka roka od kedy to mal on, tak sa povazuj za zdravu a ak sa to neprejavilo ani jemu od vtedy do 2 rokov uz je aj on bez HPV s takymto virusom si telo poradi samo do niekolkych mesiacov

lusi

Ahojte,
Moj expriatel mal kondylomi v okoli zaluda, dal si ich odstranit s dusikom.
Ja som nemala ziadne prejavy, mohla som to dostat aj ja a nemuselo sa to prejavit? Je mozne ze aj po par koroch sa to vo mne niekde skryva?

patina

Ahoj to ze mas kondylomy neznamena ze mas HPV, ja HPV nemam ale mala som ureaplazmy a mycoplasmy co len pomahalo tomu aby sa mi kondylomy rozsirovali a teraz mi kondylomi lieci imunologicka a chystam sa ku koznej odbornicke.Vela stastia

lenka2

nebudes prenasac vzdy, virus chytis len od niekho kto ich momentalne ma. a telo sa s virusom do 2 rokov uplne vysporiada. pokial sa ti nevyhodia znova tak sa povazuj za zdravu

veronika

ahoj. ... s virusom HPV sa trapim uz pomerne dlhy cas prechodila som si 5 gynekologov a viem o nom asi vsetko ... za tyzden idem na operaciu kde ma tejto hrozy konecne zbavia ... aa ak neviete ci budete prenasacom aj po vybrati .. noo to teda budete bohuzial nim budete aj ked budes vyliecena a nebudes mat ziadne priznaky virus bude v tebe vzdy:(

minority

Su to vyrasky na intimnych miestach. mozu byt v roznych podobach a vyzera to skor ako male jazvicky. Kym je to male tak sa to da liecit len mastickou ktora stoji dost peniazkov ale ak to presahuje 4 cm musi sa to vypalovat operacne.