Kondylomata

flatach

Milá Dagmar, dopriala by som Ti zažiť si to. Ja mám svojho a zatiaľ jediného partnera už takmer 15 rokov, obaja sme vstupovali do vzťahu ako panici. Nesúď a radšej si prečítaj, že toto môžeš chytiť aj bez toho, aby si bola promiskuitná. Táto téma je tu na to, aby sme si navzájom pomohli, aj keď len psychicky, lebo mňa osobne to ničí.
Pekný deň.

dagmar

Vsetko mate dievcata z toho,ze mate bud nakazenych partnerov,alebo privelmi striedate chlapov...a takto si vsetko prenasate jeden na druheho...

mia

ahojte.Nedavno mne aj priatelovi zistili kondilomy predpisali mi nejaky vartex totalny blud .... a nepomaha idem na vypalovanie som objednana ale kazdym dnom zistujem ze sa mi to rozsiruje a som ztoho nervozna zistili mi aj vzrasty na krcku maternice a mam ist na vypalovanie tiez som sa dlho liecila na imunologii a ked mi uz konecne zvysili imunitu sa mi vyhodilo toto...ja uz fakt neviem ako sa chranit preboha pomaly kazda jedna znama ma cisty , problem otehotniet , ako sa ma clovek branit to si musim neustasle strazit imunitu ved to sa neda .....ja som ztoho zufala...

flatach

Ja som bola na kyrete s kondylomami, po 2 týždňoch po zákroku sa mi objavili znovu, beriem lieky na posilnenie imunity, selén, zinok a probiotiká. Lekár mi nevie jednoznačne odpovedať na moje otázky, uvažujem nad jeho výmenou. Ja tvrdím, že sa mi to vrátilo, aj na tých miestach, čo mi "čistili", lebo to bolo aj na sliznici, dr. nie, to je iná forma, to sú také červené fľaky po zákroku, vraj to potrie nejakou kyselinou... no teraz čomu mám veriť. Je to na psychiku, mám strach mať sex s partnerom, hoci je možné, že aj on je nakazený, aj keď nemá žiadne príznaky. Pýtala som sa na použitie biolampy, vraj ju nemám používať. Objednávam sa k inému lekárovi, lebo tento vo mne nevzbudzuje dôveru. Poraďte, čo ďalej?

qwe

Genitalnych bradavíc sa bez problemov zdavís ked ich potries duofilmom - síce to trochu bolí ale do 3 dní same odpadnú a si OK

dr.

anada, rakovinu krcku sposubuje iny typ virusu ako ten co sposobuje bradavice. je to hpv 16,18.
bradavice su vlastne len prejav virusu. pokial sa bradavice stratia povazuje sa to do istej miery za vyriešené. mladý organizmus ženy si s nim dokaže poradit a sam ho zničiť.
pokial sa vytvoria aj na sliznici pošvy alebo na krčku, tak gynekolog pri vyšetrení pošvovymi zrkadlami ich vidí. a vtedy sa nasadzuju antivirotika, a ked zatlačia virus do uzadia tak sa aj zo sliznice stratia.
ale na slizniciach sa objavuju ojedinele.
doležité je si pomoct aj prirodne. napr, davky zinku čo je prirodné antivirotikum + selén, velmi posilnuju obranyschopnosť.
hlavne nepanikar že ked maš kondylomy budeš mať rakovinu. je tu len to riziko že ked si sa nakazila virusom čo sposobuje kondylomy mohla si sa nakaziť aj tými čo sposobuju lezie na krčku. doležite je navštiviť lekara, ktorý ti pomože napr,. laserovým odstránením a kontroluje krčom.
budem držať palce, neboj sa všetko to dobre dopadne

anada

dr. inak ten epigen je dobry, ale co so sliznicnymi formami? a ak sa inak vobec neprejavuju tak co? ved ani na krcku sa vlastne nijak neprejavuju, az rakovinou-ale tam je mozna a bezna prevencia cytostermi...

anada

dr. a ja som citala aj o prenose na sliznice-napr. pazeraka, ustnej dutiny, analu, spojivkovy vacok...-a to tie onkogenne, co su aj na krcku!