Kruhy pod očami

pomoc

filipo, nebud taky mudry, televizor ani nevidim ako je tyzden dlhy a pc ani nehovorim, len ked nieco surne potrebujem a predsa tie kruhy pod ocami mam...

je to dost neprijemne, a neda sa mi to zamaskovat, ani makeupom, ani korektorom, mam z avonu a vobec mi nepomaha, ked si ho dam,ci uz na makeup alebo pod, tak sa mi robia take flaky, vobec to nepomaha...

filipo

kruhy mate len preto ze cumite do pocitaca denodenne, skuste byt bez tv a pc aspon tyzden a uvidite vysledok

best regards Filipo

kikina

no ja mam skor taky problem, ze moje kruhy pod ocami nie su tmave, ale su to take opuchliny, nieco ako mensie vacky...tam nepomoze ziaden korektor...skusala som uz aj lyzicky z mraznicky na to ale ziadn extra efekt to nemalo...co s tym mam robit?

anjelik9

čo je podľa vás lepšie na tmavé kruhy korektor od Max Factor (tekutý), od Loreal (tekutý) abo od Dermacol Cover make up taký zlatý...chcem vedieť ktorý by super kryl a nezlieval sa do čiarok...ja teraz používam Rimmel Recover make up aj na kruhy si ho dám troška viacej ale nie som veľmi spokojná sa mi to po čase zleje do čiarok keď sa smejem

sandralog

Ahoj "tesinka"
prosím o radu. Mám 43 rokov, denne používam make-up momentálne značky GOSH odtieň 1 svetlý, je to make-up a púder v jednom. Keďže nie je možné týmto make-upom zakryť moje kruhy pod očami, prosím o radu, aký korektor je pre mňa vhodný. Ďakujem

doll2303

mam len 15 rokov a aj mna trapia kruhy pod ocami..vystresovana nie som,nepijem,nefajcim,nie som unavena,ale oni tam stale su...skusala som to s ymi lyzickami ale nic nepomaha.prosim poradte mi..existuje na to nejaka mast z lekarne??

matya

ja mam 17 a mam kruhy pod ocami ci spim dobre alebo nie niekde som citala ze je to koli stitnej zlaze takze spat mozem aj den a mam smolu, v najblizsej dobe sa chystam k endokrinologovi skusim ci to nieco urobi

tesinka

Ahojte som kozmeticka poradkyna firmy Mary Kay, ak by ste mali viem vam poradit co mate robit s vasim problemom, kto by mal zaujem nech sa mi ozve na mail tesinka25@gmail.com

iwushqa

caute aj ja mam velky problemy s kruhmi pod ocami aj ked sa poriadne vyspim vzdy ked rano vstanem tak mam riadne "monkle"..ja makeupu moc veky hold nezdavam da sa to niecim zakryt alebo co?..pls poradte